1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Hatalı Ban - Kacak TV

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve Katie_Jones tarafından 1 Ağustos 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. KacaKTV

KacaKTV
    Medya Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

31
    838
    1.443
    210
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Afedersin de sollama olmayan yerde, sollama iznini sana veren oyundaki yetkili kişi kim acaba?

SUPPORT ve omer584 bunu beğendi.
  2. Ismail Can

Ismail Can
    Yasaklı Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

26
    509
    311
    165
    Iveco
    TruckersMP Profili
    Kacak ts de de dediler. Kacak neden ts ye gelmiyor. Şirketlerin yönetimi ts den konuşuyorlar. Sollama iznini onlar kendileri söyleyip geçiyorlar. Sen zahmet edip ts ye gelmediğin için hiçbir şey den haberin olmuyor.

TiGeR EMRE bunu beğendi.
  3. ihsankutamis

ihsankutamis
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

2
    2
    20
    TruckersMP Profili
    Adam düzgün konvoy yapılsın diye yardımcı olmak için geliyor kanıtın varsa göster laf ile olmaz bu millete hiç bi şekilde yaranılmıyor ne yapılsa beğenmiyor ağlıyor diğerleri de neyin ne olmadığını bilmeden destek çıkıyor 1 kişi ban yiyor şirket 30 kişi 30 kişi birden admine saydırmaya başlıyor neyin ne olduğunu bilmeden yazık sonra ülke neden gelişmiyor.

4. SUPPORT

SUPPORT
    Plaka

25
    546
    344
    185
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Düz yol çizgisi olan yerde sollama yapmak trafik kurallarına aykırı. Ban sebebi bu ise haklı bence

5. Ismail Can

Ismail Can
    Plaka

26
    509
    311
    165
    Iveco
    TruckersMP Profili
    Adminimiz dediğim gibi biraz egoist ts ye gelmeye zahmet ediyor ondan bu olaylar böyle ateşlendi.

Öndeki adama lag girdiği için olabilir mi? Veya kaza olduğunda adam 100 ile geliyorsa mecbur sollıcak. Arkadan löp diye girip yolu trafiğe mi kapatsın?

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 5 Aralık 2015
    mrtcn12 bunu beğendi.
  6. mrtcn12

mrtcn12
    Plaka

23
    33
    3
    65
    DAF
    TruckersMP Profili
    Sağ şeritin dısından önümüze kırıp bize hasar verenlere yolmu verelim sinyal vermeden önümüze kırıyolar ve bizde onun önüne geçince ban yiyoruz

7. Angelus

Angelus
    Plaka

265
    132
    140
    Scania
    TruckersMP Profili
    Oyunu 13₺'ya alıp 1 haftadan az süre oynayıp bazı şeyleri bilmeden konuşma!! Birde önce Türkçe'yi öğren!!

8. SUPPORT

SUPPORT
    Plaka

25
    546
    344
    185
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Fren İcat Etmişler. Adamda zaten lag varmış. Lag olduğunu görüp dibine kadar yanaşmak saçmalık.

9. Katie_Jones

Katie_Jones

26
    47
    26
    35
    @KacaK Söyleyeceklerime alınmayın, şu anlık sinirle bunları yazdığımı bilmenizi isterim. Sadece TS'de değil. Alttan da yazdım bu durumu ve ban atınca elinize ne geçtiğini bilemiyorum. Geçen gün ki konvoyda reportlara bakmıyordunuz bile, onu geçtim, sollama izni istedim, şahıs sağda yolda verdi. Sağa da geçtim, banladınız. İyi niyet ile uyarmaya çalışsanız durumu size de anlatırdım ancak dediğim gibi. Ban atmayı çözüm sanıyorsunuz. Orada sadece sollayan ben değildim. Bir çok kişi solladı. Bu durum hem Chatlogu takip etmediğinizi gösterir. Alttan yazarakta izin aldım kişilerden. Banımın açılmasını talep ediyorum. Onun dışında lag varsa veya konvoy yerine geçmen gerekiyorsa izin alıp geçebileceğimizi bilmeniz gerekiyor. Olayda trolleyen kişiler orada dururken, şirketinin arkasına geçmek için çaba sarf eden kişileri bir çırpıda banlamanız liderlik özelliğinizi de belli ediyor. Alttan yazıp uyarmak çok zor bir şey olmayacağını ya da bir uyarı kicki atmanın çok zor bir şey olmadığını düşünüyorum. Ha-.Bu arada nedense ard arda 2 Tiger Lojistik üyesi banlandı. Bunu sorgulayamam tabii ancak yarın yapacağımız konvoya katılamayacağız sizin ban atma hevesiniz yüzünden.

En kısa sürede banımın açılmasını tekrarlıyorum. İyi forumlar.

TiGeR EMRE ve reizcem bunu beğendi.
  10. Ismail Can

Ismail Can
    Plaka

26
    509
    311
    165
    Iveco
    TruckersMP Profili
    Kardeşim arada en az 150 metre bıraksan bile duramazsın o anda tab da kaç kişi var kim bilir? Mesafeyi fazla bıraksan gelirler seni geçerler geçenleri banlar.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.