1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel Harita DLC Hakkında Bilgi

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve ONURD tarafından 27 Kasım 2015 başlatılmıştır.

1. ONURD

ONURD
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

26
    228
    29
    100
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Merhaba arkadaslar scandınavya ve goıng east yanı harıta dlc lerı alcam. Ben tek tek alacaktım öyle alırsam su andakı ındırımle beraber 23 tl cıvarına tek gelıyor. Ama ben bırsey gordum scandınavya dlc sında goıng east yazıyr ve 18 tl cıvarı. Bu dogrumu sızde o ıkısı beraber olanı almam daha mantıklı degılmı ?
    Bu 14.50 olan scandınavya dlcsı
    Bu ıse goıng east dlc sı 8.20 tl cıvarı. Toplam da 23 tl cıvarı bırsey oluyor.
    ıste arkadaslar 17 tl dedıgım dlc de bu. Scandınavya dlc sıne gırınce cıkıyor ve kırmızı ıle gosterdıgım yerde goıng east de yazyor. Yanı 2 dlc de burda bı pakette demı ? yanı ben bu paketı alırsam hem scandınavya hemde goıng east ı almıs olurmuyum ?

2. Gökay Çayırlı

Gökay Çayırlı
    Plaka

26
    53
    19
    110
    MAN
    TruckersMP Profili
    Zarara girersin, İskandinavya ve Going East alırsan 22.60TL tutuyor. Bu fotoğrafını attığın paketin içinde İskandinavya yok, bu paketi alıp iskandinavya alırsan 31.50TL'ye denk gelir ve zarara girersin. Keyifli sürüşler :)

3. Baranonen34

Baranonen34
    Yönetici
    Plaka

2.222
    5.556
    300
    MAN
    17tl olan paketi almalısın,Daha karlı. (pakette iskandinavya da vardır. @gokaycay )

AhmetF bunu beğendi.
  4. Gökay Çayırlı

Gökay Çayırlı
    Plaka

26
    53
    19
    110
    MAN
    TruckersMP Profili
    Kusura bakmayın Baran bey dikkatim dağılmış farketmemişim :) Size de uzun bir sürenin ardından tekrardan selamlar :)

Baranonen34 bunu beğendi.
  5. ONURD

ONURD
    Plaka

26
    228
    29
    100
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    17tl lik paketin içinde kesin varmıdır scandınavya

6. logogluahmet

logogluahmet

12
    3
    50
    Scania
    TruckersMP Profili
    Bende geçen east+north expansions paketini aldım fakat kütüphanede sadece going east çıkıyor paketin adı çıkması gerekirken bilgisayarimdan uzakta oldugum icin henüz steamden indiremedim bir problem mi var acaba

7. Baranonen34

Baranonen34
    Yönetici
    Plaka

2.222
    5.556
    300
    MAN
    @logogluahmet Evet oyunlar bölümünde dlc lerden sadece going east gözüküyor.
    Diğer dlcleri Kütüphane > Euro truck simulator 2 sağ tıklayın > Özellikler > Dlc şeklinde görebilirsiniz.
    @ONURD Evet kesinlikle vardır.

logogluahmet bunu beğendi.
  8. AhmetF

AhmetF
    Plaka

170
    276
    180
    Scania
    TruckersMP Profili
    Muhteşem paint yeteneklerim :D