1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Haksızlığa uğradım ben ban yedim :(

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve Red Whıte16 tarafından 4 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

Benmi haksızım onlarmı ?

1. RTG grubu

2 oy
    40,0%
  2. Ben

3 oy
    60,0%
Birden fazla oya izin veriliyor.
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. gorkemss

gorkemss
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

24
    1
    80
    Scania
    TruckersMP Profili
    Abi dedikleriniz gerçekten doğru ben öfkeyle kalktım zararal oturdum yaptığımın yanlış olduğunu biliyorum bu arada abi aracım %10 yada %20 hasar aldı oyunda ben 1 kere ban yedim oda bu önceki banlarımı benm kuzenim var onla beraber oynuyorduk o yedi ben 1 kere bile yemedim şimdi ne yapıcam hiç bilmiyorum abiler lütfen bir fikri olan varsa yazsın ets 2'de çok fazla grubta yer aldım ama bir kere bile kimseye haksızlığım olmamıştır kimseye kötü sözle konuşmazdım tabi ara sırada ufak olurdu ama onlarda hak ederlerdi..

2. HasanV

HasanV
    Kayıtlı Kullanıcı

24
    122
    37
    20
    ETS2MP Yöneticileri senin kiminle oynadığını, nasıl oynadığına, forumlardaki davranışlarına bakmaz. Oyun Hesabının kaç kere, nasıl ban yediğine bakar. Yapacak tek şey yeni bir hesap alıp kimseye dokunmadan, sataşmadan, hesabı paylaşmadan oynamak.

3. Gulf20

Gulf20

242
    63
    150
    video silinmese iyiydi.senin önüne neden kırdı ? eğlencesinemi ? bile bilemi kırdı ? bile bile kırdıysa karşıdaki kişiyede ceza verilmesi gerekir bana göre.

4. TopraKTV

TopraKTV

31
    174
    33
    100
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Beyler bu OyunPortal denilen adam varya o adam youtubeye ets2mp de trollük yapıyo taklacı maklacı bişiler uyduruyo turk oyuncular ızlıyo o adamı taklit ediyor yav bu adam oyundan men edilmeli

5. gorkemss

gorkemss
    Plaka

24
    1
    80
    Scania
    TruckersMP Profili
    Abi biz arkadaşımla arka arkaya giderken 3 şeritli yolda onlar 2 kişilerdi biri en sağdan diğeride ortadan geliyordu yan yanayken sola doğru geldi bende sola doğru kaçtım kornaya falan bastım sonra yeniden şeridine döndü bende kendi şeridime bu sefer birden kırdı bende haliyle bariyerlere olay böyle oldu abi ben onu reportladım ama kımse bişey yapmadı

6. Baranonen34

Baranonen34
    Yönetici
    Plaka

2.222
    5.556
    300
    MAN
    Sen Sonradan adamı sıkıştırdığın için haklıyken haksız durumuna düşmüssün senin yapman gereken ss/video çekip raporlamaktı eğer elinde bir kanıtın varsa gönder eğer yoksa dahada fazla uzatmanın anlamı yok.

Semihcan, Alper34 ve CumaliBzdmr bunu beğendi.
  7. corbanez

corbanez
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

1.292
    1.905
    200
    Renault
    TruckersMP Profili
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.