1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Yardım Haksız mıyım?

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve Scotii tarafından 28 Haziran 2023 başlatılmıştır.

1. Scotii

Scotii
    Kayıtlı Kullanıcı

19
    3
    2
    25
    Merhabalar, bugün 3 gün ban yedim videoyu izledim ve dalga geçildiğini falan düşündüm.

https://www.bilibili.com/video/BV1uj411Q7jT/?vd_source=2e5d6a39177d4669c57d82575ea7eced

Bu videodaki gibi amacım düz gitmek ve beklemeden geçen kişinin sağından geçip gidiyorum neden ban yediğimi anlamadım sizce doğru karar mı ?

Trafikte çimenlerden atlayıp zıplayıp kaçanlar ban yemiyor sırf şu hareketi yaptığım için ban yiyorum ne diyeceğimi bilemedim elim ayağım tutuldu :D Bundan sonra bende en ufak arkadan dokunanı çimenlerden gideni herkesi tek tek raporlayacağım

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 2 Temmuz 2023
  2. MertOguz

MertOguz
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

1.007
    675
    230
    TruckersMP Profili
    Merhaba, o videoda ceza almanı gerçekten gerektirecek bir davranışı şahsen ben göremedim. Yola bağlanmayı bekleyen kişinin üzerine doğru bir hareket yapmışsın fakat ne bir temas yaşanmış, ne de şeridi ihlal etmişsin. Yol verme zorunluluğun da yok. Dolayısıyla bu cezaya itiraz etmeyi deneyebilirsin. Doğru bir karar olduğunu düşünmüyorum.

Bu simülasyonda 2014'ten beri çeşit çeşit ruh hastalarına ve zeka yoksunlarına denk geldik, rapor ettiğimiz hâlde ceza almadılar. Sana böyle hafif bir manevradan dolayı üç gün ceza verilmesi benim aklıma yatmadı. Geçmiş olsun, belki bir dahakine birkaç saniye daha sabredip bu saçmalıklara maruz kalmazsın.

Scotii bunu beğendi.
  3. Scotii

Scotii
    Kayıtlı Kullanıcı

19
    3
    2
    25
    Hocam bir süre sonra işkence oluyor bekle bekle artık beklemeye sabır kalmıyor normalde herkese yol veren biriyim ama sizinde tahmin ettiğiniz üzere tek şerit calais yolu vs. aşırı yoğun ve sinir bozucu çok kez disconnect çekip biraz ilerleyip kenarda tekrar bağlanıyorum cevabınız için teşekkürler iyi bayramlar.

MertOguz bunu beğendi.
  4. BodyguardXP

BodyguardXP
    Medya Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

3.655
    505
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    videoda banlanan kim, neden banlanmış, banlanacak nevar, hiçbirşey anlamadım, videoyu 3 defa izledim yinede anlamadım

Scotii bunu beğendi.
  5. Razor3214

Razor3214
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

34
    2.487
    3.135
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Önde beyaz dorseli tır (yanlış görmediysem "meow i'm a cat" ve 930 numaralı) arkadaş rapor yemiş gibi görünüyor. Tehlikeli sürüş, daha doğrusu sola dönüş yapanı beklemeden ve sağdan gelene de tehlike oluşturacak şekilde sürüş var gibi.

Son düzenleme: 28 Haziran 2023
    Scotii ve 38 KAYSERİLİ 38 bunu beğendi.
  6. MuslumcuDayi

MuslumcuDayi
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

25
    186
    250
    200
    DAF
    TruckersMP Profili
    Yerim öyle tehlikeyi adminler iyice sapıtmış önüne gelene yetki verince böyle şeyler olmaya başladı.

Scotii bunu beğendi.
  7. 38 KAYSERİLİ 38

38 KAYSERİLİ 38
    Plaka

43
    1.938
    8.879
    300
    Scania
    TruckersMP Profili
    Uzun süre sonra geçenlerde tmp ye girdim ve adam yolu 1.5 dakka dorse ile kapattı. Rapor ettim adminin cevabı kenarlar açık geçebilirdin :), her zaman diyorum tmp deki bir takım kendini tatmin etmek isteyen adminciklerin kendi kafalarına göre kurallar koyarak karar vermesi. Bence o admin hakkında feedback oluştur. Raporunuda dahil et.

MertOguz ve Scotii bunu beğendi.
  8. Razor3214

Razor3214

34
    2.487
    3.135
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Normal hayatta tehlikeli bir davranış. Ancak hadi oyunda bunu uyguladı admin diyelim. İtirazda en azından iptal edilmesi gerek.

Oyunu çoğu kişi bıraktı, "önüne gelene" kalıyor koltuklar ne yazık ki. O yüzden, TMP girmeyin. Girdikten sonra da "kırmızı ışıkta dahi geçmeyecek kadar" normal hayata bağlı yaşayın ki, birileri iş bilip ban yapıştırmasın. Bu ikinci yazdığım kısım genel görüştür.

9. Scotii

Scotii
    Kayıtlı Kullanıcı

19
    3
    2
    25
    yok hocam yandan falan geçmeyin recklessden ban atiyorlar

Raporlayan kişi videoyu silmiş artik elimde kanitta kalmadi feedback falan hikaye oldu.

İtirazim kabul edildi banım kaldırıldı cevaplariniz için teşekkür ederim iyi forumlar.

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 2 Temmuz 2023
    38 KAYSERİLİ 38 bunu beğendi.
  10. 38 KAYSERİLİ 38

38 KAYSERİLİ 38
    Plaka

43
    1.938
    8.879
    300
    Scania
    TruckersMP Profili
    Geçmiş olsun
    Zaten kaldırdığında video yu senin avantajın olurdu. Çünkü video 1 ay süre ile kalması gerek, (rapor eden kişi kanıtı 1 ay saklaması mecburi) öyle olduğunda feedback atıp rapor eden kişinin kaydı kaldırdığını bildirdiğine aldığın cezayı kaldırıyorlar. (Şimdide öyledir umarım.)

Scotii bunu beğendi.