1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Yardım Haksız Ban Yedim

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve TALHA38 tarafından 16 Mayıs 2022 başlatılmıştır.

1. hackvita

hackvita
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

31
    850
    3.010
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
    Ahaahha kayıt alan adam viraj mı dönüyormuş görünce sert fren mi yapmış.
    Gece gece güldüm Allah affetsin a'mâ kör olsa şu videoyu daha objektif yorumlardı.
    Kararın doğru tartışmaya bile girme

38 KAYSERİLİ 38 ve alikvp bunu beğendi.
  2. Razor3214

Razor3214
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

34
    2.458
    3.069
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Bu yazının İngilizce hali var mı? Makine çevirisine benziyor.

3. TALHA38

TALHA38
    Kayıtlı Kullanıcı

24
    16
    3
    10
    var hocam bu şekilde

An explanation of your ban:

As can be seen very clearly in the video that you were driving recklessly. You crossed the lane of the recorder while cornering, as a result, you caused a collision with him. Driving like this is dangerous as you can see easily cause an accident to players and because of this, you were banned for Reckless Driving. You were causing a collision with your behavior and because of this, you were also banned for Collisions. All of your actions above are not allowed and have violated our rules. So I have to issue a ban on you.

Regarding what you said in your appeal:

Here, if you want to take a wide angle to turn a corner, you have to watch the oncoming traffic very carefully before doing that. Furthermore, I'm sure you clearly saw the recorder turning the corner at the time, but you still decided to do it despite the danger to others. As for the recorder, he was completely not wrong, he was still driving in his lane, and when he saw you, he also braked as hard as he could, but he still couldn't avoid a collision with you. Plus, there are a lot of players who even drive with a much longer trailer than you do, but why can they still corner safely and not get banned? That's because they are more careful than you. You clearly made a mistake in this situation, and it's more than enough for me to issue a ban on you. Once you broke the rules, you are responsible for your actions and you have to receive the punishment for your own making. Everyone else that did the same thing got a ban, so it would be unfair to them if I removed your ban. Imagine what it would be like if you drove like that in real life.

As we can see a violation in this evidence, this ban is valid. And I regret to inform you that we do not remove correctly issued bans. If you have counter-evidence to prove you're not at fault in this situation, please do send it to me here. But if you don't have evidence to prove that this was not your fault, and you did not in fact violate any rules, the appeal would be declined.

son bir şey daha yazmıştım ona cevap olarakta bunu yazmış

Thank you for taking your time to reply to this appeal. As I explained very well about your mistakes above, you can review them. And I have provided you with evidence of why you have been banned, which has been attached to your ban reason. Please take some time to review the evidence that I have attached, as it shows the rule violation behind your ban.

Besides, I don't see you explaining your ban further nor providing me with counter-evidence. That being said, this appeal will be declined. I hope all my explanations above were clear to you and I hope you will follow our rules once your ban expires. Also, I hope you take this as a lesson to make sure you don't do it again next time. Thank you for your understanding and have a nice day.

// Declined this appeal.

aynen öyle hocam bende gülüp geçtim ne diyelim hepinize teşekkür ediyorum sağolun...

4. Razor3214

Razor3214
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

34
    2.458
    3.069
    220
    Scania
    TruckersMP Profili

Elimden geldiğince mantıklı cümleler halinde çevirmeye çalıştım.

Banınızın açıklaması:

Videoda görüldüğü gibi, dikkatsiz şekilde sürüyorsunuz. Dönüşte kayıt alanın şeridine geçtiğiniz için, sonuç olarak, onunla çarpışmaya sebep oldunuz. Böyle sürmek tehlikeli, görebildiğiniz gibi başka oyuncularla kolayca kazaya sebebiyet verebiliyorsunuz ve bu sebeple, Dikkatsiz Sürüşten banlandınız. Hareketleriniz sebebiyle çarpışmaya sebep oldunuz ve bu sebeple Çarpışma için de banlandınız. Tüm bu hareketkerinize izin verilmiyor ve kurallarımızı da çiğnedi. Bu yüzden size ban atmak zorundayım.

İtirazınızda söyledikleriniz hakkında:

Burada, eğer köşeyi geniş alacaksanız, bunu yapmadan önce gelen trafiğe çok dikkat etmeniz gerek. Dahası, eminim kayıt alan o vakit köşeyi dönüyor, fakat siz yine de diğerlerine karşı tehkikeli olmasına rağmen yapmaya karar verdiniz. Kayıt alan için, hiç de hatalı değil, o hala daha kendi şeridinde, ve sizi gördüğünde yapabildiği en güçlü şekilde frene asıldı ama sizinle çarpışmaktan kaçınamadı. Ayrıca, sizden daha uzun dorse ile süren oyuncular da var, ama neden onlar köşeyi güvenli şekilde dönüyorlar ve banlanmıyorlar Çünkü onlar sizden daha dikkatliler. Bu durumda kesinlikle hata yaptınız ve bu size ban atmam için yeter de artar bile. Kuralları çiğnediğinizde, hareketlerinizden sorumlusunuz ve kendiniz için ceza almanız gerek. Aynı şeyi yapan herkes banlandı, yani banınızı kaldırmam onlara haksızlık olur. Gerçek hayatta böyle sürdüğünüzde neler olabileceğini hayal edin.

Bu delilde ihlal görebiliyoruz, bu ban geçerli. Ve üzülerek belirtmek isterim ki doğru olarak verilmiş banları kaldırmıyoruz. Eğer bu durumda hatalı olmadığınızı gösterecek bir karşı deliliniz varsa, buradan bana gönderin. Ama eğer bunun sizin hatanız olmadığını ve kuralları çiğnemediğinizi gösterir deliliniz yoksa, itiraz reddedilecektir.

Zaman ayırıp bu itiraza cevap verdiğiniz için teşekkürler. Hatalarınızı yukarıda oldukça iyi bir şekilde açıkladığımdan, onları tekrar gözden geçirebilirsiniz. Ve neden banlandığınızla alakalı delili size sundum, ban sebebinize ekli. Eklediğim delili incelemeye zaman ayırın lütfen, banınızın arkasındaki kural ihlalini gösteriyor.

Ayrıca, banınızı daha fazla açıkladığınızı veya karşı delil sunduğunuzu görmüyorum. Bu sebeple, bu itiraz reddedilecektir. Umarım yukarıdaki açıklamalarım yeterince açıktır ve banınız sona erdikten sonra kurallarımıza uyarsınız. Ayrıca, umarım bunu ders olarak almışsınızdır ve bunu tekrar yapmazsınız. Anlayışınız için teşekkürler ve iyi günler.

// Bu itiraz reddedildi.

Korhan bunu beğendi.
  5. Guardian911Tr

Guardian911Tr
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

26
    5
    2
    45
    TruckersMP Profili
    Hayatimda gördüğüm en haksiz ban. "you have to watch the oncoming traffic very carefully before doing that."
    Kirkenes'te yazılmayan kurallardan biri de döngelerde tırların geniş açı ile dönmesi ve takılmaması için karşı taraf durmalı ve beklemelelidir, karşı taraf ama bu kurala uymadı. Ordakı dönge çok dar, herkes ordan geçerken öyle geniç açı alıyor. Bazıları oyuna sırf banlatmak için giriyor, sen de onlardan birine denk gelmişsin

TALHA38 ve alikvp bunu beğendi.
  6. alikvp

alikvp
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

34
    701
    282
    220
    DAF
    TruckersMP Profili
    tmp oyuncusu azalinca herkez e ban affi gelmis buna kalici banlar da dahil saka gibi :D scs mp candir gerisi bostur :D

TR KAJMERAN bunu beğendi.
  7. alikvp

alikvp
    Plaka

34
    701
    282
    220
    DAF
    TruckersMP Profili
    vall dedigim gibi tmp de benim perma var perma banlarada sozde af gelmis geri bildirim attim geri donus yapan adminin dunyadan habari yok :D

8. AslenKral

AslenKral
    Plaka

40
    101
    184
    150
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Geçmiş olsun, son derece saçma ve son derece yetersiz açıklanmış bir yasaklama bu. Adam sert fren yapmış da, yok efendim bla bla bla. yetersiz admin takımından ötürü uzun süredir mp ye girmiyorum. Çünkü o platformda iyi derecede ingilizce bilmek trafik kurallarını bilmekten daha önemli. Geçirdiğim 1500 saatin ardından ve yaşadığım onlarca tecrübeden çıkarımım şudur ki; modlarla dünya haritasında sp daha da keyif veriyor. Stressiz, uzun yollar yeni coğrafyalar vs. müthiş keyif alıyorum. Saygısız oyuncular bir kenara, trafik kurallarının t sinden anlamayan yetki verilince babasını kesen cinsten heyecanlı adminler yok, hani şu tokatlanacak cinsten olanlar.
    İyi akşamlar.

TALHA38 bunu beğendi.
  9. TALHA38

TALHA38
    Kayıtlı Kullanıcı

24
    16
    3
    10
    İdris abim yokluğun hissediliyor zaten bende nadir giriyordum da bunuda görünce sp takılmaya devam ederim.

AslenKral bunu beğendi.
  10. AslenKral

AslenKral
    Plaka

40
    101
    184
    150
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Eyvallah talhacım, özledik. birlikte süreriz bilahare. Şu sıralar f1 mp kasap lobilerde harcanıyoruz :)

TALHA38 bunu beğendi.