1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Yardım Haksız Ban Yedim

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve TALHA38 tarafından 16 Mayıs 2022 başlatılmıştır.

1. TALHA38

TALHA38
    Kayıtlı Kullanıcı

24
    16
    3
    10
    Kaç yıldır şu oyunu oynuyorum eskilerden eser yok orası ayrı mesele ama. Ara ara mp sürüyorum dün şu şekilde bir haftalık ban yemişim. Bilenler bilir maden yolunda viraj dönüyorum tır yüklü adam beni görmesine rağmen üstüme sürüyor daha, dar dönsem dorse kurtarmaz zaten acaba ne düşündüler atarken ???

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 16 Mayıs 2022
    HandCuff bunu beğendi.
  2. Doctor Pikachu

Doctor Pikachu
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

22
    376
    1.118
    260
    Scania
    TruckersMP Profili
    Bence de haksız. Ben promods oynarken o keskin dönüşlerde 1 tırlık boşluk bırakıyordum karşıdan gelenlerin rahatça dönebilmesi için. Buradaki de sen dönerken hala ilerlemeye devam etmiş ve senin hareket alanını daha da kısıtlamış.

38 KAYSERİLİ 38 bunu beğendi.
  3. hackvita

hackvita
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

31
    850
    3.010
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
    Adminler yetersiz bilgiye sahip olunca bu banlar ile karşılaşmak normal. Sen zaten dönmeye başlamışsın o ara aynaları kontrol ediyorsun muhtemelen. Video sahibi sığırcıkta beklemek yerine gaza basıp seni sıkıştırıyor. Birde üfleyip püflüyor saygısız kendi videosundan ban yemesi lazım.

Bu kör adminler varken bırakın oynamayın şu mp yi.

4. TALHA38

TALHA38
    Kayıtlı Kullanıcı

24
    16
    3
    10
    Aynen öyle arkadaşlar nadir takılırdım zaten bu saatten sonra ets mp bitmiştir. virajı dönüyorum üstüme sürüyor daha neyse teşekkürler...

5. Razor3214

Razor3214
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

34
    2.456
    3.065
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    İtiraz ettin sanırım?

TR KAJMERAN ve 38 KAYSERİLİ 38 bunu beğendi.
  6. TR KAJMERAN

TR KAJMERAN
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

27
    63
    56
    90
    Scania
    TruckersMP Profili
    Hem cahil bilgisiz admin toplulugu olsun hemde böyle ufak şeylere ban atmalarından dolayı tmp oyuncusu bitti zaten.

alikvp bunu beğendi.
  7. TALHA38

TALHA38
    Kayıtlı Kullanıcı

24
    16
    3
    10
    İtiraz ettim tabikide. Evet ufak şeylere ban atmak da saçma altı üstü oyun lag girer bir şey olur vs vs ban atmaya başlamışlar gereksiz durumlara bile zaten sunuculardan falan belli oluyor.

8. HandCuff

HandCuff
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

28
    856
    1.328
    220
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    G.o. Benim merak ettiğim admin kanıt olarak bu vidyodan mı ban atmış? Yoksa vidyonun öncesi var mı banlanmana sebep olan vidyo sadece bu mu?

9. TALHA38

TALHA38
    Kayıtlı Kullanıcı

24
    16
    3
    10
    Evet bu video başka bir sebep yok itirazda ettim ses soluk çıkmadı: Bu şekilde;

§2.2 Çarpışmalar, §2.5 Dikkatsiz Sürüş - https://youtu.be/0IggE-TkO2I

10. TALHA38

TALHA38
    Kayıtlı Kullanıcı

24
    16
    3
    10
    Evet adminden bu şekilde bir cevap gelmiş şaka gibi diyeceğim çok şey var ama gerek yok ben kendisinde ileteceğim ..... Cahil insana laf anlatılmaz ve tartışmaya girmeye gerek olmadığını düşünüyorum

Banınızın açıklaması:

Videoda çok net görüldüğü gibi dikkatsizce araba kullanıyorsunuz. Viraj alırken kayıt cihazının şeridini geçtiniz, sonuç olarak onunla çarpışmaya neden oldunuz. Bu şekilde araba kullanmak tehlikelidir, kolayca görebileceğiniz gibi, oyuncuların kaza yapmasına neden olur ve bu nedenle Pervasız Sürüş için yasaklandınız. Davranışınızla bir çarpışmaya neden oluyordunuz ve bu nedenle Çarpışmalar için de yasaklandınız. Yukarıdaki eylemlerin tümüne izin verilmemektedir ve kurallarımızı ihlal etmiştir. Bu yüzden sana bir yasak koymak zorundayım.

İtirazınızda söylediklerinizle ilgili olarak:

Burada virajı geniş bir açıyla almak istiyorsanız, bunu yapmadan önce karşıdan gelen trafiği çok dikkatli bir şekilde izlemelisiniz. Ayrıca, kayıt cihazının o sırada köşeyi döndüğünü açıkça gördüğünüzden eminim, ancak diğerlerini tehlikeye atmasına rağmen yine de bunu yapmaya karar verdiniz. Kayıt cihazına gelince, tamamen yanılmamış, hala kendi şeridinde ilerliyordu ve sizi gördüğünde elinden geldiğince sert fren yaptı ama yine de sizinle çarpışmaktan kaçınamadı. Ayrıca, senden çok daha uzun bir römorkla araba kullanan birçok oyuncu var, ama neden hala güvenli bir şekilde viraj alabiliyorlar ve yasaklanmıyorlar? Çünkü onlar sizden daha dikkatliler. Bu durumda açıkça bir hata yaptın ve seni yasaklamam benim için fazlasıyla yeterli. Bir kez kuralları çiğnedin, eylemlerinizden siz sorumlusunuz ve kendi yaptıklarınızın cezasını çekmek zorundasınız. Aynı şeyi yapan herkes ban aldı o yüzden senin yasağını kaldırmam onlara haksızlık olur. Gerçek hayatta böyle sürseydin nasıl olacağını hayal et.

Bu delilde bir ihlal göreceğimiz gibi bu yasak geçerlidir. Ve üzülerek bildiririm ki, doğru şekilde verilmiş yasakları kaldırmıyoruz. Bu durumda hatalı olmadığınızı kanıtlayacak karşı kanıtınız varsa, lütfen bana buradan gönderin. Ancak bunun sizin hatanız olmadığını kanıtlayacak kanıtınız yoksa ve aslında herhangi bir kuralı ihlal etmediyseniz, itiraz reddedilir.