1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözülemedi Görevleri senkronize etme sorunu

Konusu 'Çözülmemiş Sorunlar' forumundadır ve SoforBey tarafından 10 Ocak 2016 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. SoforBey

SoforBey
    Kayıtlı Kullanıcı

27
    16
    0
    15
    Edit Akbayram : Ya şu görevleri senkronize işini ne yaptık ettik bir türlü halledemedik. Bir görev yapıyoruz ya görevler karışıyor ya da görevler gidiyor. Şu nasıl yapılacak doğrusu yok mu Allah aşkına birisi anlatsın. Yoksa sistem mi bozuk buglu mu? Yapılması gerekenler yapılmaması gerekenler var mı? Lütfen bi yardımcı olun. Mesela senkronize ettikten sonra sp de oynasam yine bozulur mu felan? Auto save dosyasına da yaptık 1/2 dosyasına da hep aynı sorunlar. Sistem mi hatalı bir şeyleri yanlış mı yapıyoruz? Bıktım artık kaç gündür...

Bu forumda bir konuda anlatıyor. Anlatımda autosave atacaksınız diyor. Attık yaptık bir görev sonra sistem bozuldu görevler eski hale döndü rastgele sonra tamamen gitti. Videoda 1 veya 2 adlı klasör var oraya atacaksınız diyor işte. Autosaveye değil. O videodaki gibi yaptık fakat her oyuna girerken load yapmamız gerekiyor bu seferde. Çıkarken de sürekli save. Load yapmassak işler gözükmüyor. Çok fazla bug var sistemde. Yoksa biz mi yanlış yapıyoruz? Çözümü var mıdır?

Yok mu bilen

Son düzenleme: 10 Ocak 2016
  2. Mci61

Mci61
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

1.427
    744
    200
    Scania
    TruckersMP Profili
    Ben bunu merak edip denemiştim ve herhangi bir sorunla karşılaşmamıştım. Vereceğim adreste anlatılanları ve yapılması gereken ayarları tamamen uygun şekilde yaparsan sorun yaşamayacağına eminim... Buyur adres... http://ets2sync.com/tr/

3. ismail

ismail
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

24
    2.170
    708
    210
    Volvo
    TruckersMP Profili
    SoforBey,

Bu ets2sync.com olayını yapmayı bilmeyen kullanıcıların çoğu bu sorun ile karşılaşıyor, ben size şunu yapmanızı öneririm, Arkadaşlarınızla beraber kullanacağınzı yeni bir save oluşturun daha sonra oluşturduğun save dosyasına gir, ordan gitmek istediğiniz şehire yük bul al onu daha sonra http://s6.dosya.tc/ sitesinden yükle? Hem böyle daha kolay ve basit bir yöntem uygulamış olur ve zorlanmamış olursunuz, ets2sycn video yabancı bu durum zorlatıyor, keşke türkçesini doğru çeken biri olsa ama yok..

4. SoforBey

SoforBey
    Kayıtlı Kullanıcı

27
    16
    0
    15
    Ya şu görevleri senkronize işini ne yaptık ettik bir türlü halledemedik. Bir görev yapıyoruz ya görevler karışıyor ya da görevler gidiyor. Şu nasıl yapılacak doğrusu yok mu Allah aşkına birisi anlatsın. Yoksa sistem mi bozuk buglu mu? Yapılması gerekenler yapılmaması gerekenler var mı? Lütfen bi yardımcı olun. Mesela senkronize ettikten sonra sp de oynasam yine bozulur mu felan? Auto save dosyasına da yaptık 1/2 dosyasına da hep aynı sorunlar. Sistem mi hatalı bir şeyleri yanlış mı yapıyoruz? Bıktım artık kaç gündür...

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.