1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel Geleneneksel Perşembe Konvoylarına Bir Haftalık Ara

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve GrandLion tarafından 28 Aralık 2015 başlatılmıştır.

1. GrandLion

GrandLion
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

30
    235
    187
    195
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    DUYURU
    (28.12.2015)
    Merhaba arkadaşlar; bu konuyu bilgilendirme amaçlı açtım.
    Geçtiğimiz dört haftadır oluşturmuş olduğum "Geleneneksel Perşembe Konvoyları" adı altındaki etkinliğime bu hafta Perşembe gününün 31 Aralık tarihine denk gelmesi nedeniyle ara veriyorum. Sonraki hafta kaldığı yerden devam etmek sözüyle, görüşmek üzre. :)

DUYURU
    (05.01.2016)
    Tekrardan merhaba arkadaşlar;
    Geçtiğimiz senenin Aralık ayında; dört haftada dört konvoy düzenleyerek bu etkinlikleri geleneksel hale getirmeye sizler sayesinde başarmıştık.
    Ancak geçen Perşembe gününün 31 Aralık Yılbaşı gecesine denk gelmesi nedeniyle konvoy yapmayarak ara vermiştim. Sizlere bu hafta için de kaldığımız yerden devam edeceğimizin sözünü vermiştim. Bunu da size buradan duyurmuştum.
    Ancak hesaba katmadığım bir şekilde okulumda Final Haftama girmiş bulunmaktayım. Bu nedenle üzülerek belirtmeliyim ki sözümü bir süre daha tutamayacağım.
    Benim gibi diğer arkadaşlarımızın da final haftası, bütünleme haftası ve de memleketlerinde geçirecekleri tatilleri düşünerek bir süreliğine konvoylarıma ara verdiğimi duyurmak isterim.
    Gelecek dönem, kaldığımız yerden daha da katılımı arttırarak devam etmeyi umuyorum. Tam bir tarih söylemek, yeniden sözümde duramamak istemediğimden konvoylara başladığımda tekrardan bilgilendirmede bulunacağım.
    Herkese sevgiler, saygılar ve de iyi oyunlar dilerim...

DUYURU
    (09.04.2016)
    Tekrardan merhaba arkadaşlar;
    Geçtiğimiz dönem Aralık ayının dört haftasında dört konvoy ile gelenekleştirdiğimiz Perşembe konvoylarıma yeniden başlamaya karar vermiş bulunuyorum.

Bu zamana kadar başlamamasının nedenleri arasında foruma ve konvoylara olan talebin azalması da vardı ancak umarım bu durumun hep beraber üstesinden geliriz. Saygılarımla...​
    DUYURU
    (25.04.2016)
    Merhaba arkadaşlar, bu hafta memlekete gitmem gerektiği için konvoy düzenlemeyeceğimi haber vermek isterim. Tam yeniden başlamışken böyle ara vermek istemezdim ancak malum durumlar. Saygılarımla...

Son düzenleme: 26 Nisan 2016
    Scarface34 bunu beğendi.
  2. Scarface34

Scarface34
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

26
    154
    95
    155
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Tüh kötü oldu bu. Geçen seferkine katılmıştım. İlk konvoya katılışımdı. İlgi, alaka çok güzeldi. Şimdi haftaya mı kalacak :(

3. GrandLion

GrandLion
    Plaka

30
    235
    187
    195
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Değerli yorumun için teşekkür ederim dostum, 7 Ocak günü yeniden beklerim :)

Son düzenleme: 9 Nisan 2016
    serknky ve Scarface34 bunu beğendi.
  4. Cihat TURGUT

Cihat TURGUT
    Plaka

28
    169
    196
    190
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Hayırlısı

GrandTurkey bunu beğendi.
  5. GrandLion

GrandLion
    Plaka

30
    235
    187
    195
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Eyvallah dostum, rozet de ne yakışmış laf aramızda ;)

6. serknky

serknky
    Plaka

34
    71
    30
    65
    Volvo
    TruckersMP Profili
    fınallerınde basarılar dostum sag salım gec kurtul ondan sonra dewam ederız zamanımız çok :D

CİHA-T bunu beğendi.
  7. GrandLion

GrandLion
    Plaka

30
    235
    187
    195
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Eyvallah kanka, öyle olur umarım ;):Honkhonk:

8. serknky

serknky
    Plaka

34
    71
    30
    65
    Volvo
    TruckersMP Profili
    ha gecemesende sıkıntı değil her turlu finallerden sonra devam ederız :):)

GrandTurkey bunu beğendi.
  9. GrandLion

GrandLion
    Plaka

30
    235
    187
    195
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    • Güncellendi.