1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözülemedi Gecikme Sorunu

Konusu 'Çözülmemiş Sorunlar' forumundadır ve LeqenDaryLove tarafından 1 Ocak 2016 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. LeqenDaryLove

LeqenDaryLove
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

29
    3
    0
    35
    TruckersMP Profili
    Oyuna yeni başladım aracım yok hazır işlerden götürdüğüm zamanda geçikme vb. şeyler diyip tecrübe puanı nede ücret vermiyor hamallığım cabası kalıyor yani bunla ilgili bilgisi olan varmı

Murat Kahraman
    24
    İst

2. ReqartTR

ReqartTR

23
    78
    13
    35
    TruckersMP Profili
    Yükünü Zamanından Geç Veriyosundur Buda Para Ve Xp Kaybına Yol Açar.

3. ismail

ismail
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

24
    2.170
    708
    210
    Volvo
    TruckersMP Profili
    LeqenDaryLove,

Multiplayer'de " Zaman sorunu oluştuğu " için bu sorunla karşılaşıyorsunuz, bazen arada sırada oyun içerisindeki dorseler kaybolabiliyor, bu birtek sizde olan bir sorun değil " Genel'de " mevcuttur, Tabi bu sorunun önüne geçmek için birçok çözüm yolu mevcut bunlardan biraz bahsedelim,

Lütfen Aşağıdaki adımları teker teker gerçekleştirmeniz ( Önerilir Tarafımca )

1. Belgelerim > Euro Truck Simulator 2 > Config.cfc > Adlı dosyayı siliniz ( Oyuna giriş yapın tırınızı mevcut bir dinlenme istasyonunda uyutunuz sonra " Serbest Çalış'dan " Tekrar işlere bakınız Varmı/Yokmu )
    2. 1 Adımı yaptıktan sonra eğer halen " Sorununuz devam ediyor düzelmedi ise " Belgelerim'de bulunan > " Euro Truck Simulator 2 " Adlı dosyanızı tamamen silin ama " Yedek " Almayı unutmayın, ilerlerde sorun yaşamamanız için önerilir,
    3. 1 ve 2. işlemleri yaptıktan sonra bu işlemde " Para Hilesi " ve " Level hilesi " Oluşturmayı göstereceğiz, eğer Para hilesi ve Level hilesi yapmayı bilmiyorsanız bir Youtube kanalı bunu anlatmış bulunmakta bunları aşağıdaki videoda daha detaylı bir şekilde izleyebilirsiniz. ( Kanalları paylaşmakta amacım reklam değildir bunu belirtmek isterim )
    4. 1-2-3 adımlarını sonuna kadar yaptınız fakat sorununuz halen devam ediyor daha önce çözülmüş konulara aşağıdan inceleyebilirsiniz,
    1 ) Örnek Çözülmüş Konu Buradan,
    2 ) Örnek Çözülmüş Konu 2- Buradan,
    3 ) Örnek Çözülmüş konu 3- Buradan,

ETS2 - Para Hilesi Nasıl yapılır?

ETS2 - Level Hilesi nasıl yapılır?

Sorununuzun Çözülmesi Dileğiylen,
    İyi Sürüşler..

coskunozc bunu beğendi.
  4. LeqenDaryLove

LeqenDaryLove

29
    3
    0
    35
    TruckersMP Profili
    onu biliyorum onla alakalı değil

reyis iyi hoş yazmışsında sorun şu ki bende tır yok

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 2 Ocak 2016
  5. Scarface34

Scarface34
    Plaka

26
    154
    95
    155
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Kendi tırın olmadan yaptığın tek seferlik işlerde gecikme sorunu oluyor. Bunun şimdilik çözümü yok. Şair burada gel sen beni dinle yap bi paralı levelli save. Al bir tane MERCEDES(ki bunu ben eklemiş bulunmaktayım :P) İş sorunu olmadan rahat rahat takıl demiş.

6. ReqartTR

ReqartTR

23
    78
    13
    35
    TruckersMP Profili
    Krdşm O Tırla Alakası Yok Senin Önüde 3 Yol Var.
    1.Ya Tek Seferlik İş Yapacaksın Tır Alasaya Kadar Paranı Öyle Kasacaksın
    2.Bankadan Para Çekerek Tır Alabilirsin Hergün Belli Bi Miktar Para Kesilir.
    3.Cheat Engine İle Para Ve Level Hilesi Yapabilirsiniz(ÖNERMEM)

7. LeqenDaryLove

LeqenDaryLove

29
    3
    0
    35
    TruckersMP Profili
    reqart hile yapmak istemiyorum ama tek seferlik işte iş çıkmıyor işte sorunum orada
    reyis hoş diyorsunda anlamadın ki beni tek seferlik işte iş çıkmıyor ala bileceğim

8. ReqartTR

ReqartTR

23
    78
    13
    35
    TruckersMP Profili
  9. ismail

ismail
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

24
    2.170
    708
    210
    Volvo
    TruckersMP Profili
    LeqenDaryLove,

Bende Size açıklamak istiyorumki, " Yeni bir save dosyası oluşturun, Seviye ve para hilesi yapınız "

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.