1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Teknoloji Gaming Laptop Tavsiyesi

Konusu 'Teknoloji / Diğer Oyunlar' forumundadır ve iArknn tarafından 22 Haziran 2020 başlatılmıştır.

1. iArknn

iArknn
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

643
    735
    210
    Scania
    TruckersMP Profili
    Casper Excalibur'u reklamlardan değil, Youtube incelemelerinden ötürü almak istiyorum. Ayrıca anlamadığım nokta şu. Bu laptopun içindeki parçalar ile, diğer markaların içinde ki parçalar aynı değilmi? Çoğu i7 10750h ve nvidia rtx-gtx serisi kullanıyor. Yani şunu demek istiyorum. Casper veya bir başka marka aynı firmaların ürünlerini alıp bir model altında birleştiriyor ama casper kötü oluyor sebebi nedir?

Bakacağım :)

Challenger (06) bunu beğendi.
  2. Paarthurnax

Paarthurnax
    Plaka

27
    970
    2.187
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Olay donanımsal değil ki. Yine aynı donanımı koyabilir ama malzeme kalitesi iyi değil. Sence aynı donanıma sahip başka bir cihaza göre casper neden daha ucuz hiç düşündün mü? Mesela bir Volvo ile Citroen in malzeme kalitesi aynı mı? İkisi de aynı motoru kullanıyor bazı modellerde ama Volvo daha pahalı.

Ayrıca o incelemelere de fazla güvenme. O kanallara sponsor oluyorlar ve diyorlar ki; "Sen bu bilgisayarı öv, biz de sana hediye edelim."
    Bana göre uzun ömürlülük konusunda casper sınıfta kalır yani. Bu çoğu kişi tarafından da bilinir.
    Ha sen illa casper alayım diyorsan, kendi bileceğin iş. Ama donanım ekleme çıkartma olayı monsterda da mevcut, ömürlük garanti sunuyor ve öğrenci indirimi var. Ben olsam o kadar para verince kaliteli bir şey alırdım. MSI da dahil. Başka bir şey demiyorum, karar senin.

iArknn bunu beğendi.
  3. iArknn

iArknn
    Plaka

643
    735
    210
    Scania
    TruckersMP Profili
    Dostum fikirlerin benim için önemli olmasa sormam zaten :) Monster da özelleştirme kısmında istediğim bilgisayarı oluşturamadım daha. Yoksa tabi ki monster alırım :)

4. Apo04

Apo04
    Yasaklı Kayıtlı Kullanıcı

30
    7
    0
    20
    Eger ciddi bir butcen var ise HP Omen serisini oneririm.