1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Yardım Game.sii dosyası dili düzelmiyor.

Konusu 'Euro Truck Simulator 2 (SP) (MP)' forumundadır ve HARDCORE tarafından 13 Haziran 2024 başlatılmıştır.

1. HARDCORE

HARDCORE
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

23
    60
    10
    70
    Iveco
    TruckersMP Profili
  2. Razor3214

Razor3214
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

34
    2.487
    3.135
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Oyun konsolunda şunu yaptıktan sonra kaydettin mi?

Kod:
    g_save_format 2
    Sonrasında SII_Decrypt.exe dosyasını sürükle bırak yapman gerek. Sonra dosya açılabiliyor.

hackvita, HARDCORE ve hoca33 2 bunu beğendi.
  3. HARDCORE

HARDCORE
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

23
    60
    10
    70
    Iveco
    TruckersMP Profili
    Hocam bu şekilde zaten, sürükle bırak yaptığımda da aynı anlamadım.

hoca33 2 bunu beğendi.
  4. hoca33 2

hoca33 2
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

329
    1.691
    250
    Volvo
    TruckersMP Profili
    MacOS sistem üzerinde misiniz ? Ben hiç kullanmadığım için bilmiyorum nasıl anlatılır ama text belgesinde karakter kodlaması olarak ANSI görünüyor. Onu Unicode (UTF-8) dönüştürmek mümkün müdür acaba? Belki yaptığınız herhangi bir değişiklikten sonra text belgenizin karakter kodlama şekli değişmiştir, ondan dolayı game.sii dosyası bu şekilde görünüyordur.

Özel bir durum yoksa game.sii dosyasını buradan verebilirseniz, incelemek isterim. (Config.cfg dosyasında save_format 2 yazılıyken oyuna bir defa girip çıktığınız game.sii olursa çok daha iyi olur. Tabii sizin için sakıncası yoksa. Esenlikler dilerim.

hackvita ve Razor3214 bunu beğendi.
  5. Razor3214

Razor3214
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

34
    2.487
    3.135
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Notepad++ uygulaması belki çözer. Ben bazı dosyaları normal not defteri ile açarsam bozuk olabiliyor. Notepad++ düzgün açıyor. İndirme sayfasında "Installer" ile kurulumlu veya "Portable" ile kurmadan bir klasör içine falan atarak kullanabiliyorsun.

hackvita ve hoca33 2 bunu beğendi.