1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Yardım Fren yapacağı yere arkadan vurdu, ban yedim!

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve mrcanettix123 tarafından 10 Şubat 2023 başlatılmıştır.

1. mrcanettix123

mrcanettix123
    Kayıtlı Kullanıcı

27
    12
    0
    25
    sağ taraftan gitmesi çözüm değil ki dörtlüyü yakıp durabilir.. arkasında zaten adam yok.. ben orda istesem basıpda giderdim onun geçmesini bekledimki rahat toparlıyım gideyim diye.. 12 13 mt dorse var.. geri geri geliyorum düzlemesi toparlaması manevrası ayrı bir dert.. herifte aynı senin gibi yol benim inadı var,dorsesi yok boş gezenin boş kalfası.. durduk yere arkadan öyle çarptı.. zaten burda doğru haklısın; niye onun geçmesini bekliyom ki ?
    ben basıp giderdim, sığır oğlu sığır yine vurur, bu sefer adamın yoluna atladın olurdu, yine hata bizde olurdu.. bu sefer herkesin yoluna atlıcam insanlık yapıp asla durmucam yol vermicem.. yine ban yeriz yoksa slkdjflskdjfs :D

2. mrcanettix123

mrcanettix123
    Kayıtlı Kullanıcı

27
    12
    0
    25
    hocam sen yolunda git herifin biri sollarken kafadan vursun sana,calais duiz yolunda.. herife söversin sen ban yersin.. bu oyunda garibanlara adalet yok maalesef