1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Freeroam Hakkında.

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve kaDir44 tarafından 9 Ocak 2015 başlatılmıştır.

1. kaDir44

kaDir44
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

32
    160
    25
    55
    Volvo
    bugun ilk defa freeroam ' a girdim server çok hoşuma gitti ms leri harika ortam güzel ama kullanıcı sayısı 70'lerde bu server nedir ne içindir? ve neden bukadar rahat bir server olmasına rağmen kişi sayısı az ve üstelik birde hız 170 lere çıkıyor anasunucudan çok iyi bence bilgili kişiler bu sunucu hakkında bilgilendirebilirmi? 20 kişi konvoy yapmak istiyoruz anasunucuda çok sıkıntı çektiğimizden problemler çıkıyor şimdiden teşekkürler.

2. Boucher

Boucher
    Plaka

32
    10
    100
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Freeroam server da araç çarpışmaları kapalı ve hız sınırı yok. Bu yüzden orada interneti veya bilgisayarı kötü kişiler veya sırf eğlencesine giren kişiler var.

kaDir44 bunu beğendi.
  3. 61Furkan61

61Furkan61
    Plaka

283
    268
    165
    MAN
    TruckersMP Profili
    freeroam demek serbest dolasim demektir yani istediginizi yapmada ozgursunuz demek degil ama yinede bazi seylerde sinirlama yok hiz carpisma gibi seylerde

kaDir44 bunu beğendi.
  4. AHMETUGBA

AHMETUGBA
    Plaka

676
    459
    165
    Scania
    TruckersMP Profili
    oyuncu sayısının az olma sebebi biraz da gerçekci olmaması en basitinden kaza yapamıosun 150 de gidiosun :D

kaDir44 bunu beğendi.
  5. ExeLance

ExeLance

220
    111
    105
    MAN
    TruckersMP Profili
    Bir yanlışı düzeltmek istiyorum freeroam'ın sunucusu ana sunucudan daha iyi değil hatta gecikmeler çok fazla arkadaşınızla konvoy yaparsanız anlarsınız siz arkadaşınızı geçtiğiniz zaman arkadaşınız hala arkadasınız gibi cümleler kullanabılıyor.

kaDir44 bunu beğendi.
  6. kaDir44

kaDir44

32
    160
    25
    55
    Volvo
    serbest dolaşma olduğunu biliyorumda bağzı insanlar bakıyorum video çeken insanlar deneme testine çıktık akşam bu sorun çok kötü ama tek oyunculu bana göre çok iyi.