1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Teknoloji Fps Nasıl Artırabilirim ?

Konusu 'Teknoloji / Diğer Oyunlar' forumundadır ve ReqartTR tarafından 5 Aralık 2015 başlatılmıştır.

1. ReqartTR

ReqartTR
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

23
    78
    13
    35
    TruckersMP Profili
    Arkadaşlar Bildiğim FPS Artırma Yollarını Yaptım Genelde 20/30 Arası Oluyor Bence Biraz Az Bildiğiniz FPS Arttırma Yollarını Sölerseniz Süper Olur.

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 5 Aralık 2015
  2. Scarface34

Scarface34
    Plaka

26
    154
    95
    155
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Yazdığın fps değerlerinin üstüne kolay kolay çıkamazsın. Oyunu en düşük ayarlara almadığını varsayarak söylüyorum, oyununu en düşük ayara alarak fps arttırabilirsin. Çok bir fark olacağını söyleyemem. ETS 2'nin config değerleriyle oynayarak daha doğrusu ayarlardaki ölçek değerini görmüşsündür. Ayar dosyalarının birisinde ölçek değerini elle değiştirip grafik kalitesini arttırıp azaltabiliyorduk. Yani oyun içinde en düşük değer kaçtı hatırlamıyorum atıyorum yüz. Sen bu değeri 60 - 40 gibi değerlere düşürürken grafikleri çamur gibi yapabilirsin. Bu da fps artışı sağlayabilir. Donanım uyumluluğu adına ekledikleri her yeni güncelleme de fps artışı sağlayabilir ama bu da çok etkilemez çünkü bana göre bence ulaşabileceği son noktalarda donanım uyumluluğu. Yani eskiden benim bilgisayarımda kasma yapardı yüksek ayarlarda şimdi o kasma gitmiş grafiklerde bir artış görüyorum. Kısacası sahip olduğun fps değerlerini kolay kolay arttıramazsın. Zaten insan gözüne en düşük 25 - 30 fps hitap ediyor. 30 dan sonrası akıcılık oluyor ki bu da çok önemli ama maalesef arttıramayız 40 50 ye performans kayıpları yaşamadan.

3. Gustav

Gustav
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

992
    1.430
    250
    TruckersMP Profili
    Bilgisayarınız Laptop ise " yüksek performans " moduna alabilirsiniz. :)

4. MertOguz

MertOguz

1.007
    675
    230
    TruckersMP Profili
    Paraya kıyıp sistemini yükseltirsen FPS artırabilirsin. :D

Scarface34 ve ReqartTR bunu beğendi.
  5. Scarface34

Scarface34