1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözülemedi Fatal Error Multiplayer couldn’t show login window. Enable DirectX mode!

Konusu 'Çözülmemiş Sorunlar' forumundadır ve Xmanjor tarafından 1 Ağustos 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Xmanjor

Xmanjor
    Kayıtlı Kullanıcı

32
    4
    1
    0
    Oyuna girdiğimde " Fatal Error Multiplayer couldn’t show login window. Enable DirectX mode! " hatasını veriyor.Lütfen yardım edin.

Cagricanyapar bunu beğendi.
  2. opel57

opel57
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

24
    1.074
    743
    230
    Scania
    TruckersMP Profili
  3. Xmanjor

Xmanjor
    Kayıtlı Kullanıcı

32
    4
    1
    0
    Benim sorunum malesef bu değil.Oyunu başlattığım zaman Fatal Error Multiplayer couldn't show login window. Enable DirectX mode! hatası çıkıyor.

Son düzenleme: 1 Ağustos 2015
  4. Bomlife

Bomlife
    Emekli Yönetici Kayıtlı Kullanıcı
    Plaka

2.105
    1.965
    300
    Mercedes
    • Belgelerim/Euro Truck Simulator 2/config.cfg dosyasını not defteri ile açıp r_device satırının aşağıdaki gibi mi kontrol edin:
    • Play Euro Truck Simulator 2 Multiplayer kısayoluna sağ tıklayıp Özellikler seçeneğine basın. Hedef kısmının sonunda boşluk bırakarak şu komutu yazın: -rdevice

• Ekran kartı sürücüsünün güncel olup olmadığını kontrol edin.

CumaliBzdmr bunu beğendi.
  5. emre_esk_222

emre_esk_222
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

30
    1
    0
    35
    TruckersMP Profili
    Bende " Fatal Error Multiplayer couldn’t show login window. Enable DirectX mode! "hatasını alıyorum her yolu denedim olmuyor yukardaki çözüm de dahil lütfen yardım edin!

6. Xmanjor

Xmanjor
    Kayıtlı Kullanıcı

32
    4
    1
    0
    Ekran kartım güncel ve kısayolun özelliklerine komutunu yapıştırınca da çözülmedi. Belgelerim/Euro Truck Simulator 2/config.cfg dosyasını not defteri ile açıp r_device satırını " uset r_device dx9 " u " gl " yaptım gene olmadı.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.