1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Fatal Eror Hatası (MP)

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve Zamazingos tarafından 11 Kasım 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Zamazingos

Zamazingos
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

32
    1
    0
    35
    TruckersMP Profili
    Merhaba arkadaşlar.
    Ets2 MP'de daha yeniyim ve dünden bu yana oyuna girmeye çalışıyorum. Ne zaman şehir seçsem bir kaç saniye sonra "Fatal Eror" veriyor ve oyundan atıyor, internette ne kadar çözüm varsa hepsini denedim. eğer varsa başka çözümü ya da çözümleri paylaşabilir misiniz?

Teşekkür ederim.

Son düzenleme: 11 Kasım 2015
  2. CumaliBzdmR

CumaliBzdmR
    Yönetici
    Plaka

33
    4.641
    9.272
    200
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Mp'ye girerken açılan pencerede Launch with DirectX seçeneği ile oyuna girin. Pencere gelmiyorsa Belgelerim > ETS2MP klasöründeki launch.dat dosyasını silin.

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 16 Kasım 2015
    Semihcan bunu beğendi.
  3. mobsteryy

mobsteryy
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

30
    6
    0
    70
    DAF
    TruckersMP Profili
    aynı hatayı ben de alıyordum . hallettim artık . önelikle steamdan sürümü 1.21 yap sonra yerel dosyalardan bütünlüğü doğrula. belgelerimden oyun klasörü içindeki config i aç. ordan console ve developer 1 yap. daha sonra oyuna dirext ile gir

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.