1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Bilgi Euro Truck Simulator 2 Yeni Başlayanlar İçin Bilgi

Konusu 'Rehberler / Eklentiler' forumundadır ve B A T U tarafından 26 Ocak 2019 başlatılmıştır.

ETS 2 Yİ KAÇ YILDIR OYNUYORSUNUZ

1. 1 YILDIR

5 oy
    7,2%
  2. 2 YILDIR

7 oy
    10,1%
  3. 3 YILDIR

12 oy
    17,4%
  4. 4 YILDIR

11 oy
    15,9%
  5. 5 YILDIR

10 oy
    14,5%
  6. 6 YILDIR

8 oy
    11,6%
  7. 7 YILDIR

16 oy
    23,2%
  1. B A T U

B A T U
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

52
    28
    65
    Scania
    TruckersMP Profili
    Euro Truck Simulator hakkında kısa bilgi
    Euro Truck Simulator 2 (yaygın olarak ETS2 olarak kısaltılır), Microsoft Windows, Linux ve OS X için SCS Software tarafından geliştirilen ve yayınlanan bir araç simülasyon oyunudur ve başlangıçta 19 Ekim 2012'de açık geliştirme olarak piyasaya sürüldü. Oyun, 2008 yılının doğrudan neticesidir Oyunu Euro Truck Simulator ve Truck Simulator serisindeki ikinci video oyunudur. Oyuncu, Avrupa'dan bir gösteri boyunca mafsallı kamyon seçeneklerinden birini kullanabilir, çeşitli yerlerden kargo toplayabilir ve teslim edebilir. Oyun ilerledikçe, oyuncunun daha fazla araç, depo alması ve çalışması için sürücü kiralaması mümkündür.
    steam Metodu web sitesine göre, oyun Aralık 2016'dan itibaren steam üzerinde 3.2 milyonun üzerinde sattı.
    Oynanış
    Oyuncular, merkezinin herhangi bir yerindeki oyun haritası şehirlerinden birini seçerler. İlk başta, oyuncu yalnızca Hızlı iş olarak bilinen şeyleri alabilir - bu işler, bir teslimat şirketi tarafından istihdam edilirken, verilen bir kamyon ve tüm masraflar (yakıt, yol geçiş ücretleri, feribot geçişleri) ile işe alınan sürücü sevkiyatlarının yapılmasını içerir. Oyuncu para kazandığında veya banka kredisi alırken, sonunda kendine bir kamyonet satın alabilir, bir ev garajı satın alabilir ve sadece kiralık bir şoför olmak yerine kendi kamyonunu kullanarak kargo sunarak daha fazla para kazanmaya başlayabilir. Oyunda kazanılan para, yeni kamyonları yükseltmek veya satın almak, teslimat almak için NPC sürücüleri kiralamak, daha fazla garaj satın almak ve daha fazla kamyon ve sürücü sağlamak için ev garajını genişletmek için harcanabilir.
    Oyuncu, her doğumdan sonra deneyim puanı kazanır. Her seviye yukarıdan sonra bir beceri puanı verilir. Beceri puanları, farklı ADR sınıfları, uzun mesafeli teslimatlar, özel kargo yükleri, kırılgan yük yükleri, acil ve eko-sürüş teslimatları gerektiren teslimatların kilidini açmak için kullanılabilir. Bu ilerleme, oyuncunun daha iyi ücretli işleri almasına olanak tanır.
    Oyun, 13 farklı ülkedeki 77 şehir, 20 farklı kargo ve 15 hayali Avrupalı şirketi kapsıyor.
    Oyun ayrıca, oyuncuların MP3 ve OGG dosyalarını çalmasını sağlayan "Radyo" özelliğini de içeriyor. Ayrıca, oynatıcının İnternet radyosunu dinlemesine de olanak tanır.
    Sürüm 2 de (yani Euro Truck Simulator dan sonra), iki yeni kamyon şirketi olan Scania ve Renault'yu içeriyor ve MAN orijinal oyundan geri dönüyor. DAF, Iveco, Mercedes-Benz ve Volvo kamyonları resmi olarak lisanslanmadı ve sırasıyla isimlerini DAV, Ivedo, Majestic ve Valiant olarak değiştirdiler. Daha sonraki güncellemeler, DAF XF, Volvo FH, Iveco Stralis ve Mercedes-Benz Actros için resmi markalaşmayı içerir.

Sistem Bilgileri
    Minimum:

Sistem: Windows 7
    İşlemci: Dual core CPU 2.4 GHz
    Ram: 4 GB RAM
    Grafik: GeForce GTS 450-class (Intel HD 4000)
    Sabit Sürücü: 3 GB available space

Önerilen:
    Sistem: Windows 7/8.1/10 64-bit
    İşlemci: Quad core CPU 3.0 GHz
    Ram: 6 GB RAM
    Grafik: GeForce GTX 760-class (2 GB )
    Sabit Sürücü: 3 GB available space

HasanA, BMW ci, Amirim4530 ve 3 kişi daha bunu beğendi.
  2. Hazeyn44

Hazeyn44
    Plaka

70
    244
    140
    Volvo
    TruckersMP Profili
    2 GB ram olan arkadaşlar, ekran kartınız iyi ise düşük ayarlarda Single Player(SP) oynayabilirsiniz. 2 GB da kesinlikle açmaz diye bir şart yok, bunuda belirtmek istedim.

BMW ci, UBerk ve B A T U bunu beğendi.
  3. makinistfanlari

makinistfanlari
    Plaka

712
    312
    175
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    İlk çıktığında Steam nedir bilmezdik, bütün İstanbulda aramıştım oyunu korsan CD ciler büyük mağazalar vs. oyun Ağustosta çıkmasına rağmen ancak Kasım ayında kutulu versiyonu gelmişti hey gidi..

4. B A T U

B A T U
    Plaka

52
    28
    65
    Scania
    TruckersMP Profili
    Bende Aynı Şekilde Gider CD Alırdım felan güzel günlerdi :)

BMW ci bunu beğendi.
  5. o bilgiler yanlış min 2 gb ama mp 4 gb

iruneachteam, BMW ci ve B A T U bunu beğendi.
  6. Hazeyn44

Hazeyn44
    Plaka

70
    244
    140
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Steam üzerinde de 4GB olarak gösteriyor, ama SP için 2GB yüksek ayarlar olmasa da oynatıyor.

BMW ci bunu beğendi.
  7. Challenger (06)

Challenger (06)
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

24
    710
    420
    170
    Volvo
    çok uzun yazmışsın okumaya üşendim ancak güzel bilgi olduğu hissiyle beğendim eğer kötü bir şey varsa admınler beni uyarsın veya arkadaşlar uyarsın beğenimi kaldırayım :D şaka şaka :D. Anket kısımını çok beğendim ben oyunu ilk çıktığı zaman murat abi GF video'sunu izledikten hemen sonra gidip ilk olarak korsanını almıştım 40 level olmuştum 40. levelde oyun kendi kendini silmişti ne günlerdi bee fakirliğin gözü kör olsun :D korsan'da o kadar oluyor :D sonra tabi Emre BOZKURT'un videolarını izleyince steamden indirimden hemen dalıp satın almıştım :D ne varsa bu youtuber'larda var Allah razı olsun Emre babanın eski videolarını çok özlemiyor değilim çok keyifli oynuyorlardı bee <3 ama herşeyin bir dönemi var hayat işte .)

iruneachteam bunu beğendi.
  8. ssv4x

ssv4x

932
    590
    185
    Mercedes
    Aynen öyle 2 GB ramli pc de orta ayarlarda 1.7.1 (yeni kasa volvo güncellemesi) demo oynardım (chip dergisinin cdsinde veriyordu demoyu), o zamanlar steam nedir bilmezdim tabi internet de yoktu korsan yola da başvuramazdım, mecburen her seviye 4 e geldiğimde yeni save açardım :D

İsteyen olursa 1.1.1 ve 1.7.1 setupları var elimde el değmemiş, pmden iletirim oynamak isteyen olursa.

Extreme bunu beğendi.
  9. TUNANKA

TUNANKA
    Plaka

616
    2.143
    300
    Scania
    TruckersMP Profili
    Wikipedia'ya girdim sandım.

UBerk ve BMW ci bunu beğendi.
  10. EmreG

EmreG
    Plaka

589
    810
    185
    TruckersMP Profili
    aga eskiden tmp kendi kendine güncellenmiyordu siteden biz kendimiz indiriyorduk ne günlerdi

BMW ci bunu beğendi.