1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Euro Truck Sımulator 2 MultiPlayer Kurulum Hatası

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve Emir__ tarafından 7 Aralık 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Emir__

Emir__
    Kayıtlı Kullanıcı

58
    6
    1
    0
    Merhaba arkadaşlar ben yeni update için eski ets2mp yi sildim yenisini kurarken şu hatayı alıyorum.
    Dowload failed: işlem zamanı aşıldı Check your connection and click 'retry' to try dowloading the files again, or click 'Cancel' terminate setup aynen böle yazıyor. Lütfen yardım edin. Bide ben yeni başaldım başka updat etme yolu varmı ?

Son düzenleme: 7 Aralık 2015
  2. ismail

ismail
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

24
    2.170
    708
    210
    Volvo
    TruckersMP Profili
    En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 7 Aralık 2015
  3. Emir__

Emir__
    Kayıtlı Kullanıcı

58
    6
    1
    0
    Özür dilerim ordaki hata şuymuş yanlış yazmışım. Dowload failed: işlem zamanı aşıldı Check your connection and click 'retry' to try dowloading the files again, or click 'Cancel' terminate setup aynen böle yazıyor

4. Gustav

Gustav
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

992
    1.430
    250
    TruckersMP Profili
    @Emir__ bu işlemleri yapın düzelir.

5. Emir__

Emir__
    Kayıtlı Kullanıcı

58
    6
    1
    0
    sorun çözüldü durmadan retry dedim oldu modaratörler konuyu kaptırmısınız ben bu site olayına yeni alışıyom bilmiyom nerden kapatıcağmı

CumaliBzdmr bunu beğendi.
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.