1. Merhaba Ziyaretçi,
  Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
 2. Merhaba Ziyaretçi !
  World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
 3. Merhaba Ziyaretçi,
  discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
 4. Merhaba Ziyaretçi,
  Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Eklenti (MP) Euro Truck Simulator 2 - Karışık Dorseler 3

Konusu 'Eklentiler (MP:Mods)' forumundadır ve hoca33 2 tarafından 3 Haziran 2024 başlatılmıştır.

 1. hoca33 2

  hoca33 2
  Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
  Plaka

  323
  1.658
  250
  DAF
  TruckersMP Profili
  Çoğunlukla JCB Equipment Pack DLC yüklerinin yer aldığı 25 adet dorse bulunmaktadır. Mod bu DLC 'ye ve Krone DLC 'sine gereksinim duyabilir.. Moddaki dorselerle, şirketlerden yük alıp taşıyabilirsiniz. (Sadece cam paneller taşıma işi yapabiliyoruz.) İsterseniz yalnızca gezinti de yapabilirsiniz. İş de yapsanız, gezinti de yapsanız üzerlerindeki yükler kaybolmaz. Bu dorseler, hayalet dorse gibidirler tek farkları istenildiğinde iş yapılabilmesi fakat hiçbiriyle WOT işleri yapılamıyor.

  Mod ismi : KARISIK_3_Multiplayer_hoca33.scs
  Mod Yapımcısı: hoca33
  Test Edilen Oyun Sürümü: v1.50.2.3s SP - MP

  Mod Kurulumu :

  1- Aşağıdaki bağlantı vasıtasıyla indirmiş olduğunuz KARISIK_3_Multiplayer_hoca33.scs dosyasını (uzantısı zip olarak da inebilir) yeniden ayıklamaya çalışmadan-olduğu gibi; Belgeler => Euro Truck Simulator 2 => mod klasörü içerisine atın.
  2- Euro Truck Simulator 2 oyununu Single Player olarak çalıştırın ve Profil seçim ekranında, Mod Yöneticisi sekmesine tıklayın. Gelen ekranın sol tarafında (eğer varsa) aktif-pasif tüm modlarınız görünmektedir. Burada görünen KARISIK_3_Multiplayer_hoca33 ismindeki küçük kare pencereye, sol fareyle çift tıklayın. Böylece modu etkinleştirmiş olduk. Aynı ekranın sağ tarafındaki AÇIK MODLAR yazan kısımda modumuzu görmeliyiz.
  3- Daha sonra ekranın alt tarafında bulunan Değişiklikleri Onayla butonuna tıklayıp, Oyuna Devam Et diyerek seçili profilimizdeki oyunumuza dönebiliriz.
  4- Singleplayer oyunda DORSE ALIMI vasıtasıyla istediğimiz dorseyi alıp, kişisel dorselerimiz arasına katabiliriz. (Single Player oyunda DORSE ALIMINA girince STANDARD TRAILERS - KRONE - SCHWARZMULLER bölümlerinde ekrana gelen mod dorselerinden istediğinizi satın alabilirsiniz. Bu bölümlerde oyunun normal dorseleri de bulunmaktadır.)

  -Bu tür dorselerde satın aldıktan sonra cargo_mass: 0(sıfır) olarak gelir. İsteyenler uygun tonajlar için @TheKingTR arkadaşımızın hazırladığı aşağıda bağlantısı bulunan konudan faydalanabilirler. (Gezinti yapanlar için böyledir fakat şirketlerden yük alındığında, dorse tonajı; şirketin verdiği tonaja uyarlanır.)

  https://wotmp.com/konu/ets2-mp-save...anma-tonaj-degisikligi-ve-daha-fazlasi.26104/

  Multiplayer oyunda bu dorselerle nasıl oynayabiliriz :

  Singleplayer oyunda dorseyi satın alıp kullan diyerek çekicinize bağladıktan sonra multiplayer oyuna geçebilirsiniz. Modun aktif olup-olmamasına bağlı olarak gelebilecek uyarı pencerelerinde; yükle ve devam et diyerek multiplayer oyuna girebilirsiniz.

  Esenlikle Kalınız.
  Modu Aşağıdaki bağlantı yoluyla indirebilirsiniz: ~48.02 KB

  [​IMG]

  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]


   
  Son düzenleme: 5 Haziran 2024
  38 KAYSERİLİ 38 bunu beğendi.