1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Haber Euro Truck Simulator 2 İskandinavya: Denizlerin üzerinde

Konusu 'Haberler / Güncellemeler' forumundadır ve Berkay tarafından 2 Mart 2015 başlatılmıştır.

1. Alaskar6898

Alaskar6898
    Kayıtlı Kullanıcı

57
    12
    15
    Volvo
    Dlc sanki çok önemli ya.Dlcyle uğraşağınaza Mercedes'in lisansını alıp oyuna geçirseniz daha iyi olurdu !

Teyyare Nazo bunu beğendi.
  2. ExeLance

ExeLance
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

220
    111
    105
    MAN
    TruckersMP Profili
    Mercedes lisansını ets2 almıyor diye bir şey yok mercedes satmıyor, multiplayer modu sayesinde ets2 prim herkes korsan kullanırken orjınal almaya başladı herşeyden önce bence yapması gereken multiplayer'e destek vermesi şuan scs'nin yaptığı nankörlükten başka bir şey değil.

LecheLon ve corbanez27 bunu beğendi.
  3. Alaskar6898

Alaskar6898
    Kayıtlı Kullanıcı

57
    12
    15
    Volvo
    Öyle diyorsunda SCS Mercedes'in lisansını zaten almıştı ama oyuna geçirmiyor.Ayrıca senin dediğin gibi korsan kullananlarda mp ye girebilseydi oyunun bi anlamı kalmaz simulasyondan online platformuna geçmiş olurdu ve birçok kullanıcının hakkına girerdi.

4. ExeLance

ExeLance

220
    111
    105
    MAN
    TruckersMP Profili
    Yazdıklarımı tekrar okumanı tavsiye ederim ben korsanlar oyuna girsin demedim ben mp çıktıktan sonra korsan yerine orjınal oyun alımı başladığını ve scs'nin hala mp ekibine yardım etmediğini söyledim.

5. Quadro

Quadro
    Plaka

238
    434
    195
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Konvoylara limanlardan başlayacağız gibi :)

Ekincan ve FerhaT_KaptaN bunu beğendi.
  6. kaDir44

kaDir44

32
    160
    25
    55
    Volvo
    harika görünüyor :)

7. Kahraman-

Kahraman-

26
    11
    0
    35
    TruckersMP Profili
    ne zaman çıkacak

8. corbanez

corbanez
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

1.292
    1.905
    200
    Renault
    TruckersMP Profili
    20.05.15 tarihinden öncesinde çıkması için çalışıyorlarmış.

9. Seyfo Dayi

Seyfo Dayi
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

1.255
    2.991
    200
    Siteler yavaş yavaş ön siparişe koymaya başladı fiyat 12 ile 15 euro arasında değişiyor, tr fiyatı 30 lira civarı olursa alan olmaz zaten bu scs'ye gıcığım bağımsız yapımcılar bile hawok unity gibi oyun motorlarına geçtiler bunlar hep aynı dandik motorlar hep aynı oyunu çıkarıyor football manager serisini yapanlar gibi tek oldukları için rahatlar keşke bir rakip gelse.

kaDir44 bunu beğendi.
  10. kaDir44

kaDir44

32
    160
    25
    55
    Volvo
    yani çok haklısın, bi dlc çıkıcak 5 ay bekliyoruz baba bunedir yahu? şurdan türk testerlere versen şu işi adam sana 1 ay'a kalmaz çıkarır, vallahi sinirlik durum yahu bi dlc bekliyoruz çıkamadı gitti..