1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Haber Euro Truck Simulator 2 İskandinavya - Ana Konu

Konusu 'Haberler / Güncellemeler' forumundadır ve Nazım57 tarafından 18 Mart 2015 başlatılmıştır.

İlk izlenim olarak beklentinizi karşılıyormu ?

1. Evet.

2. Hayır.

3. Emin değilim.

Sonuçlar sadece oy verildikten sonra görüntülenebilir.
  1. Bomlife

Bomlife
    Emekli Yönetici Kayıtlı Kullanıcı
    Plaka

2.105
    1.965
    300
    Mercedes
  2. GokiMax

GokiMax
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

27
    12
    0
    50
    Scania
    bir şeyi merak ediyorum bu dlc çıkınca going to east dlc sinde indirim olurmu almak istiyorumda

3. LecheLon

LecheLon
    Plaka

127
    33
    85
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Hocam kaç gündür ban yediğiniz için (haklı veya haksız demiyorum) Multiplayer'i baltalamaktasınız. Biraz dikkatimi çekti de neden bu güzel projeyi desteklemek yerine baltalamayı seçtiniz? Yani haklı olabilirsiniz fakat her konunun altında bir baltalama görüyorum sizin adınıza.

4. kaDir44

kaDir44

32
    160
    25
    55
    Volvo
    evet banlandığım için 2gün oyunu kötüledim lakin beni banlayan yetkili arkadaşa uzun bir şekilde durumu açık ve net şekilde açıkladım haklı buldu tekrar girmeme izin verdi lakin konu bu değil? her konu altına ben neyi kötülemişim ?

oyun sözde gerçekci diye adlandırıyoruz lakin neden multiplayer'da insanlar özgürce park ettiği bölgede duramıyor? ben şahsen yağmurlu havada park edip araç içinden izlemek çok hoşuma gidiyor , ama ne yazık ki 5 dakika durmak otomatik kick sebebi oluyor? Biz burdan sorunlarımızı yazıyoruz fakat bizim sorunlarımızı türkiye sayfası olan ets2mptr adminleri dile getiriyorlar mı MP yöneticilerine çok merak ediyorum

159 mesajımdan sen bunu görüyorsan ben gerçekten senin şuan amac dışında birşeylerin peşinde olduğunu düşünüyorum. bunda baltalama nerde ben seni anlamış değilim diyorum ki fakat bizim sorunlarımızı türkiye sayfası olan ets2mptr adminleri dile getiriyorlar mı MP yöneticilerine çok merak ediyorum evet bu bir soru çünkü burası ets2mp türkiye sayfası ve buradaki kullanıcıların sorunları ets2mp yönetimine yönlendiriliyormu diye bir soru sordum ve çok da doğal bir soru bunda sen nerede baltalama görüyorsun? ben senden daha çok destek veriyorum ets2 projelerine merak etme sen oraları :) ek olarak her konunun altında bir baltalama görüyorum sizin adınıza. güzel kardeşim ben her konunun altına baltalama yapmıyorum gir profilime baştan sona incele konu ve mesajlarımı ondan sonra gel bana sen şöyle yapıyorsun böyle yapıyorsun de bende sana eyvallah babacan hata benim diyebileyim!.

bağzı arkadaşlara belli şeyleri söylemediğim için arkadaş bu duruma çok işlenmiş sanırım hergün birini bana yolluyor, amacı banlatmak sanırım ets2mptr forumundan :) bunlar çocukca şeyler başka işler ile meşgul olmayı deneyin. çok dikkatini çekiyorsa beni görmezden gelebilirsin güzel kardeşim o_O ben sana durumu gayet çok iyi açıkladım aksine cevap vermek istemiyorum. :) merak etme sorunlarımı ben direk kişisel olarak ets2mp yöneticileriyle iletiyorum. iyi forumlar.

Son düzenleme: 1 Nisan 2015
    aydin_acar bunu beğendi.
  5. LecheLon

LecheLon
    Plaka

127
    33
    85
    Volvo
    TruckersMP Profili
    gözüme takıldı ve belirttim. beni de hiçkimse göndermdi gönderemezde. bunun altından hiçbir şey aramazdım fakat neden bu kadar sıkıntı yarattı senin üzerinde biraz düşündürücü :) kim kimi niye banlatsın ayrıca? hiçkimseyi banlatma gibi bir ihtiyacım veya egom yok. iyi forumlar.

kaDir44 bunu beğendi.
  6. kaDir44

kaDir44

32
    160
    25
    55
    Volvo
    evet sıkıntı yaratıyor çünkü değer verdiğimiz yerlerden bağzı insanlar bir amaç peşinde koşmaya çalışıyorlar dünden beri insanlara birşeyler açıklamaya çalışıyorum güzel bir dille lakin insanlar üstüne geldikçe gerilmemek elde değil inan!. gözüne takılabilir doğru görmezden gelebilirsin,bizimde gözümüze çok şey batıyor ama biz insanlara vurmuyoruz bu konuda. Şu foruma canı gönülden hevesli herşeye birşeyler katarak davranmaya çalışan bir insanım ama inan artık giresim bile kalmadı , ki bu sizin umrunuzda olabilir veyahut olmayabilirde herneyse konu netliğe kavuştuysa teşekkür ederim iyi forumlar.

7. corbanez

corbanez
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

1.292
    1.905
    200
    Renault
    TruckersMP Profili
    Beni kastettiğin çok açık.
    Özel mesajda "seni kim banlamıştı?" diye bir soru sordum önce "?" yaptın sonra tekrar sorduğumda "cevap vermek zorunda mıyım" dedin.
    Ben de "Çocuk musun arkadaşım sana efendice bir soru sordum ben, neyse eyvallah" demiştim ve mesajdan ayrılmıştım. Bir daha birine laf söylüyorsan lütfen kimse onu söyle, etiketle falan. Kendini ispatlama çabasından vazgeçtiğin an insanlar sana, diğer insanlara olduğu gibi saygı duyacaktır. Saçma fikirlere kapılmaman dileğiyle...

Not: Konuyu dağıtmanın anlamı yok.10 dk kadar sonra bu konu altına yazılan tüm konudışı mesajlar tarafımca silinecektir.

aydin_acar bunu beğendi.
  8. kaDir44

kaDir44

32
    160
    25
    55
    Volvo
    kendini bilen insan nasıl konuya geliyor :) ben de evet seni seziyorum 2 gündür beni izliyorsun bir açığımı yakalamak istiyorsun. mesajlarımı editliyorsun evet bende sana soruyorum peki senin amacın nedir? ben neden kendimi ıspatlamaya çalışıyayım arkadaşım gülünçlük olma .

9. corbanez

corbanez
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

1.292
    1.905
    200
    Renault
    TruckersMP Profili
    Arkadaşım millete hakaret eden kim olursa üyeyi uyarıyruz laf anlamazsa kalıcı olarak uzaklaştırıyoruz. Kim seni niye banlamak istesin? Kim sana niye piyar yapmak istesin ;) ? Yani dediğim gibi saçma düşüncelere dalmamanı öneririm zira banlayacak olsak zaten banlarız..

10. kaDir44

kaDir44

32
    160
    25
    55
    Volvo
    sen bu konuya cevap veriyorsan eğer benimde bir cevap hakkım olmalı değilmi? ben burada kimseye hakaret etmedim, sadece ets2 hakkında dlc lerin çıkış tarihleri bakımından bizi beklettikleri için kötü eleştiri yaptım benim olayım budur, ben 23 yaşındayım babacan nerde nasıl konuşulcağını senden öğrencek değilim kaldı ki o durumada kendimi getirmem, ben 1 kez banladım beni banlasan benim hayatımda bir değişiklik olmaz ki ben zaten banlancak bir durum dahi yapmadım. anlıyorsun umarım :) size hergün açıklama yapmak zorunda değilim artık anlamıyorum anlamakta istemiyorum, beni anlayanda vardır forumdan umarım... neyse ben yorum yapmak istemiyorum bu benim içinde son mesaj olsun güle güle kullan forumu artık, yabancıların olduğu forumlarda mütevazi anlayışlı insanlarla olurum daha iyi hadi eyvallah