1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Euro Truck Simulator 2 bağlantı sorunu

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve JaroxJamaica tarafından 26 Aralık 2014 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. JaroxJamaica

JaroxJamaica
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

32
    8
    0
    35
    TruckersMP Profili
    Ban yemedim. Steam id'mi kontrol ettiğim zaman "Yasaklı değilsiniz. İyi oyunlar :)" yazısı ile karşılaşıyorum. Host konusuna gelecek olursak çok araştırdım ama o konu hakkında bir şey okumadım. Bu konuda yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

2. 61Furkan61

61Furkan61
    Plaka

283
    268
    165
    MAN
    TruckersMP Profili
    host konusu hakkinda benimde tam bir bilgim yok ama sunlari hic kontrol ettinizmi multiplayer oyun ile ayni son surumdemi? ve hic modeminizi resetleyip tekrardan girmeyi denedinizmi?

3. JaroxJamaica

JaroxJamaica

32
    8
    0
    35
    TruckersMP Profili
    Hocam, hem cep telefonunu modem olarak kullanarak denedim, hem evde Zyxsel modemimi kurarak denedim hemde Airties'in bir modemi ile denedim. Sorun aynı. Şuan en boş server US1 ve ondada aynı sorunu yaşıyorum.

4. 61Furkan61

61Furkan61
    Plaka

283
    268
    165
    MAN
    TruckersMP Profili
    olmaz boyle o zaman kesinlikle konu acmalisiniz multiplayer in kendi sitesine inglizce biliyormusunuz? eger bilmiyorsaniz size ne yazacaginizi yazayim gondereyim

furkanbaba1907 bunu beğendi.
  5. JaroxJamaica

JaroxJamaica

32
    8
    0
    35
    TruckersMP Profili
    Hocam sorunum düzeldi. G-Data virüs programının internet ağlarını izle özelliğini kapattım ve şuan sorunsuz oynuyorum. İlginiz için teşekkür ederim.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.