1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü ETS2'ye Sıfırdan Başlamak

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve emraltnts tarafından 7 Ocak 2022 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. emraltnts

emraltnts
    Kayıtlı Kullanıcı

30
    4
    1
    10
    Herkese merhaba. Bugün yıllar sonra yeni bilgisayar aldım. Ets 2 kurup oynayacağım ama Truckers MP için ne yapmam lazım. Neleri satın alacağım? Hangi sürümlere ve dlc’lere sahip olmam gerek? Ve ayrıca; ben bundan 5-6 yıl önce ets 2 oynuyordum ama orjinal değildi crackli oynuyordum. Oradaki profilimi steamde yine kullanabilir miyim? Okuyan herkese teşekkurler.

hoca33 2 bunu beğendi.
  2. 38 KAYSERİLİ 38

38 KAYSERİLİ 38
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

43
    1.938
    8.870
    300
    Scania
    TruckersMP Profili
    Hayırlı olsun
    Tmp den bişey satın almana gerek yok. Sadece ordan hesap kurup mod unu indirip online oynamaya gireceksin.
    Ben de crackli oynadığım profil ile devam ettim sıkıntı olmadı ve hâlâ da kullanıyorum.
    Ayrıca satın alacak olduğun şeyler steamdan scs nin ets için yaptığı harita dlc lerini ve ek dlc paketlerini alman (o'da illaki değil isteğe bağlı) alırsan harita alanını diğer ülkeleri ekleyip genişletmis olursun
    Keyifli oyunlar :kahve2:

hoca33 2 bunu beğendi.
  3. TeyyareMakinist

TeyyareMakinist
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

26
    70
    58
    110
    Scania
    TruckersMP Profili
    TMP modunu sakın kurma. Oyunun orjinal kendi MP si var zaten ve TMP senelerdir yapmadığını SCS bir güncelleme ile yaptı. İstediğin mod ile MP oynayabiliyorsun. Bunu gören TMP de zaten oyuna otobüs ekleyecekmiş...

4. Gustav

Gustav
    Plaka

992
    1.430
    240
    TruckersMP Profili
    Selamlar, öncelikle güle güle kullanman dileğiyle.
    Evet save dosyasını kullanabilirsin herhangi bir engeli yok. TMP indirmek için sadece üye olman yeterli herhangi bir ücreti yok. DLC konusunda ise 20/50 TL arası değişiyor. Eski DLCler 20 civarı iken yeni çıkmış Türkiye tarafı veya Iberia tarzı DLCler 50 TL civarında. Çoğu kişi de bunlar yok o yüzden ana map yani Almanya tarafında çok insan oluyor. Buralarda sinirlenmemen gerekiyor yalnızca çünkü insan çok ve sürekli çarpan veya trolluk yapan oluyor video kayıtları ile ban yiyorlar. Onları göze almalısın. DLCdeki yollar güzel keyif veriyor. Ayrıca tüm DLCleri alırsan promods özelliği aktif oluyor ve birden çok kaliteli yollarla karşılıyorsun mesela Suriye Irak gibi yerlerde tozlu efektler var. Madenden geçişler veya buzlu yollar var. Tüm DLCleri alman 100/150 tutar diye düşünüyorum. Kısacası ETSyi aldıktan sonra gerisi ekonomine kalmış.

hoca33 2 bunu beğendi.
  5. emraltnts

emraltnts
    Kayıtlı Kullanıcı

30
    4
    1
    10
    Öncelikle hepinize hem iyi dilekleriniz hem de güzel cevaplarınız için teşekkür ederim. Aşagıda almayı düşündüğüm bazı dlc’ler var. Bunları alsam online oyunda, diğer harita modlarında bana yeterli olur sanırım. Ya da sizlerin bu gereksiz dediğiniz birşey var mı? Ve benim eski profilim 2015ten beri kullanılmıyor. O zamanki kariyerimi yeni oyuna nasıl aktarabilirim. Belgelerimdeki kayıtlarım aynı duruyor.

Euro Truck Simulator 2 - Heart of Russia

Euro Truck Simulator 2 - Iberia
    Euro Truck Simulator 2 - Road to the Black Sea
    Euro Truck Simulator 2 - Beyond the Baltic Sea
    Euro Truck Simulator 2 - Italia
    Euro Truck Simulator 2 - Vive la France !
    Euro Truck Simulator 2 - Scandinavia
    Euro Truck Simulator 2 - Going East!
    Euro Truck Simulator 2 - Special Transport
    Euro Truck Simulator 2 - Volvo Construction Equipment
    Euro Truck Simulator 2 - Heavy Cargo Pack
    Euro Truck Simulator 2 - High Power Cargo Pack

6. MuslumcuDayi

MuslumcuDayi
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

25
    185
    250
    200
    DAF
    TruckersMP Profili
    Michelin lastik paketi ve Krone Dorse paketinide almanızı tavsiye ederim. Realistik bir his veriyor insana.

hoca33 2 bunu beğendi.
  7. emraltnts

emraltnts
    Kayıtlı Kullanıcı

30
    4
    1
    10
    Orada harita dlc’leri ile birlikte 70ten fazla dlc var. Paint pack falan çoğu. Promods için onlar da şart mı?

8. Razor3214

Razor3214
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

34
    2.456
    3.065
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Promods için sadece "Harita DLCleri" yeterli diye biliyorum. Ancak şu an indirim yok, boşa o kadar para vermemeni öneririm. 297,00 TL sadece ana oyun + haritalar görünüyor.

Düzeltme: Bu resimde, arkası mavi olanlar indirimini beklediklerim (veya satın alınabilir olmasını). Arkası yeşil olanlar sahip olduklarım. İlk sırada kırmızı kutu ile işaretlediklerim (arkası fark etmeksizin) harita paketleri.Yeniden almasam olur dediklerim hariç, o yeşil dlcler ile oyun 458,90 TL tutuyor.

Son düzenleme: 7 Ocak 2022
    hoca33 2 ve 38 KAYSERİLİ 38 bunu beğendi.
  9. Gustav

Gustav
    Plaka

992
    1.430
    240
    TruckersMP Profili
    Sadece harita paketlerini almanız gerek. Bahsettiğiniz DLC'ler olabilir alınabilir. Belgelerim/ ETS2 klasörüne girin orada profiles var oraya atın dosyayı. Oyuna girin profiliniz gözükecektir.

Son düzenleme: 7 Ocak 2022
    hoca33 2 bunu beğendi.
  10. mito1172

mito1172
    Plaka

39
    1.450
    821
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili