1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü ETS2MP Unsupported game version hatası.

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve TurkAskeri21 tarafından 27 Aralık 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. TurkAskeri21

TurkAskeri21
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

34
    30
    1
    50
    DAF
    TruckersMP Profili
    İyi günler daha düne kadar ETS2MP'a girebiliyordum.Steam üzerinden oynuyorum oyunu.Bugün oyuna girmeye çalıştığımda bu hatayı aldım.İlk başta steam'e girip hiçbir beta programlarına katılmayı seçtim.Yaklaşık 25dk civarında bir indirme yaptım.(oyunu en güncel sürüme yükselttim).Sonrasında işi garantiye almak amacıyla ETS2MP'i sildim ve oyunu kendi sitesinden yeniden indirdim ve oyuna giriş yapmaya çalıştım.Yine aynı hatayı aldım.Yardımlarınızı bekliyorum

GEREKLİ SSLER;
    [​IMG] [​IMG]
    (Ekran Görüntüleri 27.12.2015 13:35'te çekilmiştir.)

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 27 Aralık 2015
  2. DarkBlueRZ

DarkBlueRZ
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

3
    0
    200
    Bu konuda çok sayıda şikayet var fakat henüz yapılmış bir açıklama yok. Oyun önbelleğinin bütünlüğünü doğrulama işlemini yapmayı dener misiniz?
    http://www.ets2mptr.com/konu/steamd...unlugunu-dogrulama-islemi-nasil-yapilir.5124/

3. TurkAskeri21

TurkAskeri21
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

34
    30
    1
    50
    DAF
    TruckersMP Profili
    Doğruladım hiçbir sıkıntı yok.Eğer sizin dediğiniz gibi herkeste varsa bir uptade ile düzeltilir bence.

4. DarkBlueRZ

DarkBlueRZ
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

3
    0
    200
    Resmi sitede herhangi birşey göremedim, fakat forumumuzda bu sorunu yaşayan kullanıcılar var.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.