1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü ETS2MP Kayıt olma sorunu

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve Poseid10£ tarafından 30 Kasım 2014 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. dehham

dehham
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

35
    9
    0
    35
    TruckersMP Profili
    deniyorum ınsallah olur

2. dehham

dehham

35
    9
    0
    35
    TruckersMP Profili
    olmadı yıne aynı hatayı verıyor degısen yok

3. Gustav

Gustav
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

992
    1.430
    240
    TruckersMP Profili
    ya valla bende artık yazmaktan utanıyorum...ts giriyoruz adminler bakmıyor bile...desteğe yazıyor cevap yok...

SoLoBLen tw versem yardımcı olurmusn ?

4. Poseid10£

Poseid10£

26
    3
    0
    35
    TruckersMP Profili
    Anlamadığım şey şu kaç tane hesaptan şikayet açtım destek başvurusu yaptım ama kimse cevap vermiyo şu Rootkiller mıdır nedir ondada yazdım oda cevap vermedi. 1.12 versiyonu ne güzeldi temiz oynuyoduk kayıt olmana bile gerek yoktu alpha diye bi site vardı oraya steamdan giriş yapardın indirirdin şimdi öylemi, oyun giriş ekranında eposta şifre istiyolar bide epostada yazılmıyo farkedenler vardır valla adamlar online yapmışlar hakları yenilmez ama böylede olmazki. Düşüncem bu ... o YÜZDEN SİNGLEPLAYER OYNAYIN NEDE OLSA OYUNA PARA VERMİŞSİNİZ.

5. Gustav

Gustav
    Plaka

992
    1.430
    240
    TruckersMP Profili
    tsde alman bir gm ile konuştum yapabileceiğimiz bişey yok İLETİŞİM formunu doldurup gönderin diyor yani tsde boş boşa kayıt beklemeyin

6. SoLobLeN

SoLobLeN
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

609
    588
    230
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Hocam tw baksam bi fark olucağını sanmıyorum yapılabilecek her türlü işlemi söyledim.

7. BORA

BORA
    Plaka

8
    0
    65
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Merhaba,
    Eğer " Username " i değiştirebilse idik sorun tamamen ortadan kalkacaktı. Ne yazık ki Steam buna da izin vermiyor.
    Konu ile ilgili kısa bir açıklama buldum. açıklama aynen şöyle;

Steam Kimliğim ya da Steam Hesap Adım değiştirilebilinir mi?

Steam Kimliğiniz ya da Steam Hesap Adınız, Steam Destek ekibi tarafından bile değiştirilemez. Steam Topluluk Kimliğinizi istediğiniz zaman Steam Topluluk Ayarlarınızdaki "Steam Kimliği sayfamı düzenle" sekmesinden değiştirebilirsiniz.

Ancak; belirtiken " topluluk ayarlarındaki ' steam kimliği sayfamı düzenle ' seçeneğini " bulmuş değilim.:)

Konu Steam link : https://support.steampowered.com/kb_article.php?ref=1558-QYAX-1965&l=Turkish

8. Gustav

Gustav
    Plaka

992
    1.430
    240
    TruckersMP Profili
    BORA bu konuyu araştırdım değiştirilemez o ıd senin tc kimliğin gibi bişe diyorlar o ıd üzerinden ban atıyorlar filan ancak anlamı kötü yada önemli bir nedeni varsa steam desteğe mesaj atıcakmısız onlar deişiyormus yani anlıyacağın biri a diyor biri z

(1) Steam Username ya da Account name (kullanıcı adı ya da hesap adı, Steam'e kayıt olurken seçtiğiniz ve Steam'de her oturum açışınızda kullandığınız isimdir. Bu isim başkalarıyla aynı olamaz ve değiştirilemez.

9. Bomlife

Bomlife
    Emekli Yönetici Kayıtlı Kullanıcı
    Plaka

2.105
    1.965
    300
    Mercedes
    MP'de hesapla ilgili herşey SteamID64 numaranızla ilişkili. Aklıma şöyle bişey geldi, isterseniz deneyin.
    Steamden yeni hesap açıp aile paylaşım seçeneğiyle kütüphanenizdeki oyunları açtığınız hesapla paylaşın. Ve yeni açtığınız hesap ile kayıt olmayı deneyin. (Bu yöntemi denemedim, belki işe yarar diye yazıyorum.)

10. BORA

BORA
    Plaka

8
    0
    65
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Bunuda denedik ve sonuç olumsuz. En azından biz sonuç alamadık diyelim.
    Ancak başka bir " destek başvuru adresi " buldum. Az önce mail i yolladım. Mail gitti ve anında alttaki gibi ticket no geldi;

Success:
    Ticket submitted
    Your ticket has been successfully submitted! Ticket ID: RV5-351xxxxxxx ( Mail'i gönderdiğim sayfada geldi, mail'ime değil. Dikkat edin .!)

Duyduğuma göre 1-2 gün içinde cevaplayabiliyorlarmış. Umarım sonuç alırım bundan.. Olsun yada olmasın diğer umutsuz arkadaşlar için link i de ekliyorum. Deneyen arkadaşlar sayfayı kapatmadan gelen ticket no. yu bir yere kayıt etmeyi unutmasınlar..Kolay gelsin.

Esenlikler..

Link : http://ets2mp.com/support/index.php?a=add ( Mail i ingilizce yazın )

Buda gelen ticket no.nuzu veya e-mail hesabınızı girerek bir işlem yapılıp yapılmadığını öğrenmeniz için link;
    Ticket no. sunu girdiğinizde gönderdiğiniz postayı görüyorsunuz. Unuttuysanız mail seçeneğine yöneliyorsunuz.
    http://ets2mp.com/support/ticket.php

DÜzeltme: Sorun ets2mp.com dan gelen cevap ile çözüldü.

Son düzenleme: 15 Aralık 2014
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.