1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Haber Ets2MP Hız Sınırı Belli Oldu!

Konusu 'Duyurular / Haberler' forumundadır ve Zafer tarafından 14 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. jazzock552

jazzock552
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

190
    5
    70
    DAF
    TruckersMP Profili
    Cvp: Ets2MP Hız Sınırı Belli Oldu!

100 veya 110 olsa çok mu bir şey değişecek? Ben de direksiyon seti kullanıyorum. 12. Vites 90 km/h sabitledim. Direksiyonun + ve - tuşlarına hız sabitleyiciyi attım. Hızımı düşürmem gerekince - tuşuna basıyorum 5'er 5'er hız düşüyor. Gayet keyifli bir yolculuk yaptım. Hafif müzikle beraber gayet güzel oluyor.

2. Seyfo Dayi

Seyfo Dayi
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

1.255
    2.991
    200

iyi güzel diyorsunuz ama sabahtan beri oynuyorum ne önümdekini yakalayabiliyorum ne de arkamdaki 750bglik araç beni yakalayabiliyor, sollama yapamayınca oyunun bir zevki kalmıyor, yolda önünüze kavşaktan veya benzinlikten yeni çıkmış bir araç gelirse anca öyle birini görebiliyorsunuz herkes aynı hız ile gidince mesafe kapanmadığı için boş oluyor, ben hep 90 ile giderim zaten tır daha fazlasını basmıyor ama yol boş olunca insan sıkılıyor, hız sınırının tek iyi yanı virajlı yollarda oyuncuların sürüş yeteneğinin ortaya çıkması ve ramming yapan trollerin bitmesi, hız 120 olursa güzel olacak, gerçekçi değil diyenler gece teme çıksınlar 100-110 arası basan dolu, oyun olduğu için ve gerçek hızı hissetirmediği için 120 diyorum, diğer türlü hız limitinin eskiye dönmesine karşıyım 150-160 saçmalık.

3. m.firat34

m.firat34

22
    2
    50
    Volvo
    TruckersMP Profili

Bu oyunu zevkli hale getirmek için trafiği devreye sokmak lazım aslında. İnsan boş yolda giderken basamazsa ne zaman basacak gaza anlayamadım.
    Aslında alınan trafik cezalarından ehliyette düşme yaşayarak hız sınırını belirlem çok iyi olurdu. Böylece insanlar hızlı gitseler bile puanın düieceğinden hız sınırlarına parası olsa bile uymak zorunda kalır. Çok da nefis olurdu.

4. makinistfanlari

makinistfanlari
    Plaka

712
    312
    175
    Mercedes
    TruckersMP Profili

Bence limit kalkmalı. Uzun yola giderdim normalde bir yerde öbür yere gitmek için ama en fazla 90 la gidince keyfi çıkmıyo uzun yolun. Tin tin tin gidiyorum önümde dev gibi bi kamyon var mesafe açarken yavaşlasam arkadaki bana geçircek reportlancam belki kicklencem. Demin geldi başıma bu olay rotterdam limana gidiyodum yol daraldı şansıma kimse yok sonra önümde adamın biri oyuna girdi sonra aynı anda hem frene hem el frenine hem motor frenine abanınca arkadaki bana geçirdi. Bide yükü filan var sonra ne sövmeler ne küfürler bildiğin chatlog doldu. Başkasının yazdığı yok sadece o bide sanki msn de yazışıyomuş gibi. bkz: alt
    -çocuk1:bıdı
    ...
    gibi

5. AroanFeller

AroanFeller

8
    0
    35
    Volvo
    TruckersMP Profili

500 km yol gittim hiçbir arabayı sollayamadım hiçbir arabada beni sollamadı...oyunun zevkini kaçırdı bu hız sınırı...

6. makinistfanlari

makinistfanlari
    Plaka

712
    312
    175
    Mercedes
    TruckersMP Profili

Aynen ^^

7. bylazxx

bylazxx
    Plaka

34
    21
    0
    65
    DAF
    TruckersMP Profili

Yahu etmeyin eylemeyin arkadaşlar 160 km/s ile gidiyordum bitmiyordu yollar 90 km/s ile gece 12'de yola çıkıyom 2'de varıyorum yahu! şöyle 120 km/s falan olsa iyi olurdu...fazlasıda zarar onunda bilincindeyim ama!

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 5 Aralık 2015
  8. makinistfanlari

makinistfanlari
    Plaka

712
    312
    175
    Mercedes
    TruckersMP Profili

Bence kalkmalı. Parası olmayan MP ye gelmesin bu arada ekonomik "Krize" girebilirsiniz

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.