1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel Ets2MP Gibi ATS

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve burak52eker tarafından 25 Aralık 2015 başlatılmıştır.

1. burak52eker

burak52eker
    Kayıtlı Kullanıcı

27
    40
    15
    15
    Volvo
    ets2 mp de bildiğimiz gibi birkaç admin var peki ats de admin olcakmı

2. ismail

ismail
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

24
    2.170
    708
    210
    Volvo
    TruckersMP Profili
    @burak52eker,

Evet American Truck Simulator'da adminler olacak, fakat American Truck Simulator 3 Şubat'ta çıkacağı için multiplayer hemen çıkmayacak American truck simulator çıktıktan hemen sonra multiplayer için çalışmalara başlayacaklar, fakat 1 yıl kadar sürecek multiplayer'in gelmesi, eğer işler iyiye giderse daha hızlı'da çıkabilir.

Scs Software'de yapacak multiplayer ama onun yaptıklarında 50 kişilik sunucular olacak Euro Truck Simulator 2 multiplayer'in yapımcılarının yaptığı 2000 kişilik sunucular olacak.

3. Beykozlu Selçuk

Beykozlu Selçuk
    Plaka

28
    548
    1.104
    210
    DAF
    TruckersMP Profili
    Ben gelene kadar hepsi biter umarım :P

Dc_Down, KadirhaNÖzer ve ismail55 bunu beğendi.
  4. ismail

ismail
    Plaka

24
    2.170
    708
    210
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Biter selçuk abi biter, sen gelene kadar bayağı bir özellik bile gelir, sen bunları bende takma kafana, sen askere güle güle git güle güle gel, geldiğinde uzun burunları kapıştırırız :D

ERKAN61 ve Beykozlu Selçuk bunu beğendi.
  5. Freesby

Freesby
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

33
    19
    2
    50
    DAF
    TruckersMP Profili
    Keşke iki oyunu tek mp'de birleştirebilseler. :D

ERKAN61 bunu beğendi.
  6. ismail

ismail
    Plaka

24
    2.170
    708
    210
    Volvo
    TruckersMP Profili
    2 oyun birleştirilebilir DLC olarak fakat Scs Software bunu böyle görmüyor, yeni bir oyun çıkararak kendilerini geliştirmeleri daha güzel oluyor, Euro Truck Simulator 2'nin içine American Truck Simulator girerse biraz saçma olur, harita vs giriyor araya. Ama Euro Coach Simulator Euro Truck'ın içine girecek, Euro Coach DLC olacak.

ERKAN61 bunu beğendi.
  7. Freesby

Freesby

33
    19
    2
    50
    DAF
    TruckersMP Profili
    *
    Ayrı bir oyun olarak çıktı mı yoksa bildiğin DLC olarak otobüs modu mu gelecek anlamadım onu

8. ismail

ismail
    Plaka

24
    2.170
    708
    210
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Sen beni çok yanlış anladın sana durumu kısaca şöyle izah edeyim;

1. American Truck Simulator DLC olarak gelmeyecek, bir oyun olarak gelecek Euro Truck Simulator 2 gibi,
    2. Uzun zaman sonra bir DLC gelecek, Euro Coach Simulator DLC olacak Euro Truck Simulator 2'de otobusler vs olacak otobus falan kontrol edebileceğiz, ama uzun zamandır Euro Coach Simulator hakkında pek bir bilgi yayımlanmadı.

9. Freesby

Freesby

33
    19
    2
    50
    DAF
    TruckersMP Profili
    Heh ben de onu sordum. Bu ECS olayı olsa keşke. Sıkıldım kamyonculuktan. :D

10. ismail

ismail
    Plaka

24
    2.170
    708
    210
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Euro Coach Simulator DLC aslında daha erken çıkacaktı, fakat Scs Software, bir karar aldı, American Truck'ı öne aldılar Euro Coach'ı American Truck çıkana kadar askıya almışlardı askıya almadan önce ECS'de 4 tane otobüs bitirmişlerdi, American Truck çıktıktan sonra ECS üzerinde çalışmalara başlayacaklar, fiyat konusunda belli bir ağırlık yok Ama american truck için 30 Euro gibi bir fiyat söylentisi var almanlara göre.