1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Yardım ETS2MP FPS Hakkında

Konusu 'Euro Truck Simulator 2 (SP) (MP)' forumundadır ve ZekiAdam11 tarafından 14 Haziran 2022 başlatılmıştır.

1. ZekiAdam11

ZekiAdam11
    Kayıtlı Kullanıcı

38
    6
    1
    10
    ets2mp 40 fps alıyorum sistemim gtx 1650 i5 9300h 12 gb ram bence bu durum normal değil sizcede öylemi nasıl çözebilirim

2. Razor3214

Razor3214
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

34
    2.458
    3.068
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    FPS, MP içinde çok düşüyor. Aynı FPS'yi normal oyunda da alıyorsan başka. Ancak, kalabalık ortamlarda fps çok düşüyor. Hele etkinlik zamanlarında falan fps sürünebilir (çok iyi cihazlarda durum iyi tabi).

hoca33 2 bunu beğendi.
  3. EmRaaHErTüRk

EmRaaHErTüRk
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

103
    34
    115
    DAF
    TruckersMP Profili
    Multiplayer ayarlarında diğer araçların spawn mesafesi var onu düşürebilirsin. Yardımcı olacağını düşünüyorum ama çok kalabalık yerlerde olursan yine @Razor3214 arkadaşın dediği gibi olur.

hoca33 2 bunu beğendi.
  4. syntax

syntax
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

298
    414
    220
    TruckersMP Profili
    Oyun içinde TAB'ı kullanmak bile FPS'i etkiliyor. Sorun ekran kartında değil TMP'in optimizasyonunda. 3070 ile Avusturya tepesinde 18 FPS alıyorum 2K ölçeklendirme %400 de. Gerçi ayarları düşürsem bile pek fayda etmiyor sorunun ekran kartıyla alakası yok. 3080 kullanan bile 30 FPS altına düşüyor kalabalık yerde.

hoca33 2 bunu beğendi.
  5. Razor3214

Razor3214
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

34
    2.458
    3.068
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    "çok iyi cihazlarda durum iyi tabi" derken, birilerinin tmp chat içinde yazdığından hareketle söyledim. Biri yazmıştı "3080Ti ile şu fps" diye. Unuttum sayıyı şimdi, chat log da silinmiş. İyi cihaz olmayınca da milletin söylediğini iletiyoruz. :kahve2::mm:

hoca33 2 bunu beğendi.