1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Güncelleme ETS2MP 0.1.5 Alpha

Konusu 'Güncellemeler / Updates' forumundadır ve Bomlife tarafından 31 Mart 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Quadro

Quadro
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

238
    434
    195
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Bence böyle kalmayacaktır, ilerleyen günlerde ilginç detaylarla karşılaşacağız gibi.

2. aNxious

aNxious
    Plaka

26
    102
    56
    85
    Scania
    TruckersMP Profili
    Cok İyi Olmuş :)

3. kaDir44

kaDir44

32
    160
    25
    55
    Volvo
    şimdi ben insanları anlayamıyorum, neden şimdi her iki yorumdan sonra cevap sırası bana geliyor? benim demek istediğim nokta şu
    evet anlama kapisiteniz yetersiz.
    güncelleme'de ne diyor ?

• Hız limiti devre dışı bırakıldı.

buna istinaden benim demek istediğim 150km/h veya üstü herneyse oyunda hız var bende arkadaşlara demek istiyorum ki dorse dengesini %100 yapın ki kazaları azaltın çünkü bilmeyen hatta ve hatta oyunda daha henüz raporlamayı bile bilmeyen insanlar var ki bunlar ufak tefek ama bilinmesi gereken hususlar benim demek istediğim olay buydu.Lafı ortaya atmanıza gerek yok cevabı kime vermek istiyorsanız o şekilde iletin
      ki biraz yaşınızın adamı olun,
      lafımda bir kötü niyet yok büyüttünüzde büyüttünüz, şimdi herkez susuyor 90km/h varken
      abaz abaz
      bağırıyordunuz uzun yol 90 ile çekilmiyor, şimdi hız sınırı kalktı neden beğenmiyorsunuz? herkezin kendi görüşü ! sen oyunda nasıl kendinden emin sürüyorsan kendine güveniyorsan hız sınırı sizin için bi sorun olmayacaktır !.

trollük meselesi de uzadı da uzadı gidiyor trollerin babası benmişim gibi.. birde üste çıkmaya çalışıyorsun.troller işte sizin gibi konuşmayı bile bilemeyen insanlar yapıyor oyunda. bu konuyla alakalı son yorumum , ek olarak üstüne birde ben %100 yapın derken dorse dengesini kazaları önlemek için iyi niyetle demek istediğim bir husustu. !

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 1 Nisan 2015
  4. Daxtie

Daxtie
    Plaka

29
    193
    88
    120
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Oyun şuan kapalımı?

5. BodyguardXP

BodyguardXP
    Medya Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

3.539
    502
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    neyse bir önemi yok - ben ne anlatıyorum sen ne anlatıyorsun - herkese kolay gelsin...

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 5 Aralık 2015
  6. Seyfo Dayi

Seyfo Dayi
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

1.255
    2.991
    200
    Dorse dengesini açan kişi otobandaki sert virajlarını 150 ile dönerken, gidiş geliş virajlarını 90 ile dönerken şeritten çıkıp bana dokunup beni yoldan atacak, bu oyununun mp'sini ilk günden beri oynuyorum 1000 saati geçti oyun sürem neyin neye etki edeceğini iyi biliyorum, 90 sınırı varken olan trollük ile hız sınırı olmadanki trollük arasında çok fark var, sınır varken kişinin yapacağı tek şey yol kapamaktı, şimdi dorseyi bırakıp seni devirip kaçıyorlar, makasa gireyim derken lagdan deviriyorlar, yarış yapıyorlar, zaten oyunun mantığına aykırı 150 ile gitmek, ben yoluma gidiyorsam ama her 5 dakikada bir troll geliyorsa tabi ben düşüneceğim, o tarz oyuncu düşünsün demek çok iyimser bir ifade sence o adamda o düşünce var mı? banlanmaktan korkumuyorlar bilşyorlar 3-5 gün ban sonra geri döneceğini ki trollerde yedek hesap dolu, sırf zevk için yapıyorlar, 90 ile yol çekilmiyor ama 150 ile gitmek oyunu yarış oyununa döndürüyor, hız sınırı yok diye 120yi geçmeyen oyuncu sayısı çok az, sert viraja 150 ile gir bakalım dönebilecekmisin diyorsun ben tır oyunu oynuyorum arkadaşım need for speed değil, işte need for speedle alakası bu.

corbanez27 bunu beğendi.
  7. EmreBozkurt

EmreBozkurt
    Medya Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

35
    680
    1.028
    200
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Biz dün gece mp guncellenince konvoy yaptik deneme amacli.155 ile gittigimizde oldu.server da 2000 den fazla kisi vardi.kasilma ve lag fazla goremedik rahatti baya.Bi sikintida goremedik millet ne guzel geldi solladi efendice.bizde ayni sekilde.Troll her zaman yapacagini yapar zaten her oyunda oluyo keyif kaciran insanlar.

kaDir44 bunu beğendi.
  8. caner2717

caner2717
    Kayıtlı Kullanıcı

24
    3
    1
    0
    lütfen yardım edin bütün serverlar offlıne yeni güncellemeyi indirdikten sonra oldu

9. KURTALAN

KURTALAN
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

35
    194
    33
    105
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Uzun süredir oynamıyordum. vur kaç yapanlar ve dorsemi devirenlerden dolayı. Dün yine bir kez daha tövbe ettirdi. :D
    Multi iyice itici olmaya başladı benim için.

10. kaptan demir

kaptan demir

184
    94
    85
    gözümüz aydın hız sınırı kalktı ama şimdi ruslar işe başlar :D

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.