1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü ETS2'de uygulama ile tır kodlama

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve TRAlpKaaN tarafından 8 Kasım 2021 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. TRAlpKaaN

TRAlpKaaN
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

25
    2
    1
    35
    TruckersMP Profili
    Merhabalar, bir uygulama vardı. tırları kodlarken tüm parçaları ve tırları görerek test ederek kodluyordun. aynı oyun içinde modifiye eder gibi bir uygulama vardı tek farkı oyunu açmadan tır kodluyordun hazır save veriyordu. o proğramın ismi nedir ?

alikvp bunu beğendi.
  2. beko01

beko01
    Kayıtlı Kullanıcı

24
    1
    0
    10
    aga ben kodlama yaparken bi sorun yaşıyorum çözümü bilen varmı youtubeden 2 saattir arıyorum bulamıyorum

sll dosyasımı

3. 38 KAYSERİLİ 38

38 KAYSERİLİ 38
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

43
    1.938
    8.870
    300
    Scania
    TruckersMP Profili
    O sadece kayıt dosyasını düzgün biçimde açmak için,
    Arkadaşın dediği farklı bir uygulama (ben görmedim de, duymadım da)

UlasCaNN, RyuL, emrecancolkk ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  4. RyuL

RyuL
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

261
    230
    180
    Scania
    TruckersMP Profili
    Ben bu oyunu yıllardır oynuyorum ve yıllardır tırlara kodlama yapıyorum, oyunun neredeyse tüm kodlarını ve save editleme işlerini biliyorum fakat bahsetmiş olduğun gibi bir program olduğunu hiç duymadım. Sadece normal kayıt dosyandaki garajları, paranı, seviyeni, galerileri, yükleri vs. düzenleyebildiğin bir program var onunda adı TS SE TOOL fakat bu program tır kodlamaları ile ilgili bir şey değil.

emrecancolkk ve 38 KAYSERİLİ 38 bunu beğendi.
  5. alikvp

alikvp
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

34
    701
    282
    220
    DAF
    TruckersMP Profili

dostum o dedigin sadece need for speed undergraund 2 de var :D oyuna girmeden parcalari aca biliyon araci modifiye edebiliyon :D

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.