1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Medya ETS2 Roleplay - Walk Around - Realistic Driving

Konusu 'Medya / Fotoğraf' forumundadır ve altkhaN tarafından 3 Temmuz 2021 başlatılmıştır.

Videolara devam etmeli miyim, konsepti beğendiniz mi?

1. Evet

2. Hayır

Sonuçlar sadece oy verildikten sonra görüntülenebilir.
  1. altkhaN

altkhaN
    Kayıtlı Kullanıcı

20
    1
    1
    0
    Öncelikle Merhabalar;

Bundan birkaç yıl önce Euro Truck Simulator 2 yi nasıl izletmesi zevkli, keyifli bir hale getirebilirim diye düşünürken 0 Kamerası ile Realistic Roleplay videoları yapma fikri aklıma geldi. İlk başlarda, 0 kamerasını insan gözünden bir kare olarak yansıttığım videolarımla başladım. Şu anda ise bu olayı geliştirerek, oyun sonrası videoyu kurgularken çevre sesleri ile destekledim, mesela, yürüme sesi gibi ya da kapı açılması/kapaması videoda yapılan role bağlı bir sürü özel ses gibi oyunda olmayan fakat gerçek hayatta duyduğumuz seslerle roleplay videosunu besledim. Videolarımı izlerseniz ne demek istediğimi anlayacaksınız.

Birkaç video bırakıyorum, maalesef bilgisayarım o kadar iyi olmadığından görüntü kalitesi pek iyi değil, pek kötü de değil ama tatminkar bir kalite olduğunu söyleyebilirim.

Kötü bilgisayarıma rağmen videolarım için çok uğraşıyorum, VP9 codecinin aktif olması için 2K render almak gerekiyor, upload hızım ise 1.. Evet yanlış okumadınız, bu videoları YouTube'a yüklemek saatlerimi alıyor. Fakat sevdiğim için yapmaya devam edeceğim. Sizlerden abone olmanızı istemiyorum, fakat desteklerseniz çok sevinirim. İzlemeniz bile benim için yeterli.

Okuduğunuz için teşekkürler.

altkhaN

UzmanCavus bunu beğendi.