1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel ETS2 Para Kasma Hızlıca Zengin Olma

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve aykansin86 tarafından 13 Ocak 2015 başlatılmıştır.

1. aykansin86

aykansin86
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

10
    0
    50
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Merhaba arkadaşlar oyunu oynarken tamamen kendim tespit ettiğim para kasma yöntemini sizlerle paylaşmak istiyorum, bu bir hile mod vs. değildir.

Meseleye en başından başlayalım bildiğiniz gibi oyuna 2000 euro ile başlıyoruz bileğimizin hakkı ile çalışıp biraz birikim yaptıktan sonra bankamızdan kredi kullanma imkanımız doğuyor hemen 100.000 euro çekip kendi tırımızı aldıktan sonra yaptığımız işlerden daha fazla para kazanıyoruz ve kısa süre sonra kredi limitimiz yükseliyor hemen 400.000 euro kredimizi çekiyoruz ve garajımızı geliştirip 2 adette tır alıyoruz şoförlerimizi yerleştiriyoruz.

Buraya kadar herşey normal keşfettiğim yöntem bundan sonra bize kazandırmaya başlıyor bildiğimiz gibi şoförler zamanla iş alıyor yeteneklerini geliştiriyor ve size para kazandırmaya başlıyor ancak bunların gerçekleşmesi için oyunda zaman geçirmeniz gerekiyor yol alırken oyun zamanı hızlı işliyor ancak sabit duruyorsanız oyun saati yavaş işliyor şoförlerin iş alıp bize para kazandırmaları için zamanın hızlıca ilerlemesine ihtiyacımız var bir mola yerine gelip uyuduğunuzda 9 saat ileri gidiyorsunuz ve bunu ard arda 3 kez tekrarlamanıza izin veriyor oyun bu arada şoförler ellerindeki işleri bitiriyor size sağladıkları kazanç hesabınıza yansıyor.

3 kez ard arda uyuduktan sorna oyun yorgun olmadığınızı dinlenme yapamayacağınızı bildiriyor tespit ettiğim kadarı ile oyun saati ile 2 saat zaman geçirdiğinizde tekrar 3 kez ard arda uyku alabiliyorsunuz ve böylece oyun saati ile 27 saat ileri gitmiş oluyorsunuz günler devrediyor şoförleriniz size para kazandırıyor ihtiyacmız olan bu iki saatlik süreyi oyunda sürüş yaparak doldurabilirsiniz.

Yada şöle yapın F7 ile yol yardım seçeneğini açın sizi bulunduğunuz şehirdeki tamirhaneye 150 euro karşılığında 30 dk. içinde götürecektir evet deyin tamirhaneye geldiğinizde işlemi 3 kez daha tekrarlayın böylece zamanı 2 saat ileri atmış oluyorsunuz hemen tırınızı tamirhanede sol tarafa yanaştırıp dinlenme yerine alın ard arda 3 kez uyku çıkartın ve 27 saat daha ileri gittiniz F7 ile yol yardım çağırıp aynı işlemi defalarca kez tekrarlayabilirsiniz.

Bu arda şoförleriniz yeteneklerini hızlıca geliştirecek ve size daha fazla para kazandıracaktır tavsiyem şoför yönetiminden yetenek geliştirme ayarlarında önceliği uzun yola verin uzun yol seviyesi dolduktan sonra adr ve değerli yük, hassas yük, tam zamanında teslimat seviyelerini geliştirin ekonomik sürüşün kaznca bi etkisi yok onu en sona bırakın.

Tabi ilerleme kaydettikçe yeni garajlar ve tırlar alıp kazancınızı katlarsınız ancak kazandığımız paraların bi işe yaraması için tecrübe puanımızı yükseltmemiz gerekiyor böylece yeni açılacak araçları ve modifiye parçaları alabilelim yoksa kazndığımız para yeni garajlar ve tırlar almaktan başka bi işe yaramaz.

Bahsettiğim işlemi multi oynarken yapamazsınız çünkü orada oyun zamanı genel işliyor yolyardımı çağırmanız sizi 30 dk ileri atmıyor bu sebeple singıl playerde zengin olabiliyorsunuz :) tabi kazandığınız paralar cüzdanınızda onlar sizin artık multide kullanmaya devam.

2. Vαlαr Morghulis

Vαlαr Morghulis

32
    3
    1
    35
    yalan çalışmıyo bende olmadı 30 dk dır deniyom param hiç artmıyo bi 35 k oldu sonra birden 20 ye düşüyo 29 oluyo 15 e düşüyo hep bu arada dolaşıyo :D

aykansin86 bunu beğendi.
  3. aykansin86

aykansin86

10
    0
    50
    Volvo
    TruckersMP Profili
    dostum öle olmasının sebebi şu senin kredi borcun vardır her 3 dinlenmeden sonra bi gün devrettiği için banka kredi borcunun taksidini keser bu arada kaç şoförün var şoför sayın azsa ve elemanlar yeniyse yetenek seviyeleri düşük olduğu için ilk başlarda fazla para kazandırmazlar hatta bazı seferlerden zarala dönerler şoförlerinin yetenek seviyelerini yükslttikçe sana sağladıkları kazanç artar. Bu tekniği en az iki şoförün varken uygulamanı tavsiye ederim ve dediğin gibi yarım saatini ayırırsan iki şoförününde yetenek seviyeleri oldukça artar varsa kredi borcunkapanmış olur sonra para basmaya başlarsın :)

4. Denizkuslari

Denizkuslari
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

41
    83
    168
    105
    Scania
    TruckersMP Profili
    güzel taktik teşekkürler işe yarıyor ;)

5. metcat

metcat
    Plaka

35
    12
    2
    65
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Zamanında kullanmış olduğum yöntemi paylaşmak isterim.Oyunda belli bir seviyeye gelip elimde toplamda 10 ila 15 (üstünden çok zaman geçtiği için hatırlayamıyorum) tıra sahip olduğum zaman Amsterdam - Newcastle arasında feribotla yolculuk yaptım sürekli.Her sefer 16 saat sürdüğünden ve bu süre boyunca şöförlerim çalıştığından hatırladığım kadarıyla her 16 saatlik geçiş sonucunda yüklü bir miktar para elime geçiyordu.Milyon euro seviyesine ulaştıktan sonra elime geçen parayı hemen çekicilere ve yeni garajlara yatırarak şöfölerden gelen kazancı arttırarak beşinci ya da altıncı garajdan sonra otomatik pilota bağlayıp paraya para demeyecek seviyeye gelebiliyorsunuz.Bu bahsettiğim yöntem singleplayer için geçerli bunu da belirtmek isterim.

6. TRMahmudEfe

TRMahmudEfe
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

4
    0
    85
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Peki Banka Borç Parası Kesiyor Ozaman Ne Yapacağız ?

7. Great Ottoman

Great Ottoman

27
    2
    50
    Iveco
    TruckersMP Profili
    Cheat Engine ile ne kadar para lazımsa uygula ne gerek var ki böyle uğraşmaya.

Nemesis306 bunu beğendi.
  8. Samuray1337

Samuray1337

24
    5
    0
    35
    TruckersMP Profili
    Bence 100bin Euro'nun borcunu ödedikten sonra 400bin euro çekmek daha mantıklı.

9. abidinksy

abidinksy
    Kayıtlı Kullanıcı

29
    1
    1
    0
    Daha hızlı zaman geçirme yolu keşfettim, arkadaşımızın dediği gibi 400 bin kredi ile 2 tır alabiliyoruz.araç yönetiminden çalışan bir çekiciyi seçip bu aracı kullan dediğimizde işin bitmesi için 20 saat gibi bir zaman istiyor buda bize tır sayımıza göre bir hayli para kazandırıyor. Şuan 20 çalışanım var her aracı değiştirdiğimde 200 bine yakın para kazanıyorum.peş peşe defalarca yapabilirsiniz. İyi oyunlar

Ozan Ceylan bunu beğendi.
  10. Maney

Maney

25
    1
    0
    35
    TruckersMP Profili
    çok daha iyi bir taktik söyliyim size bankaya 150 bin borcum vardı para - 27 bindin sadice 1 molada 75 milyar eurom oldu arabalar garajlar şöförler olay şöyle fakat bazen işe yarıyor online girip bi mola yerine gidiyorsunuz uyudukdan hemen sonra internet baglantısını kapatıyorsunuz bi kaç saat girmeyin girdiğinizde paranız hazır ben bi 10 defa denedim 3-4 defa işe yaradı ihtimaldir bu