1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü ets2 online girerken sorun

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve ReazoN tarafından 3 Ocak 2016 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. ReazoN

ReazoN
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

25
    6
    2
    35
    TruckersMP Profili
    arkadaşlar az önce görevi verdim. sonra oyundan cıkıp girdim süre tıklıyorum tek seferlik iş al diyorum hiçbir görev çıkmıyor yardım lütfen. nasıl online tekrardan girebilirim

2. cRPSy

cRPSy

74
    28
    50
    DAF
    İlk başta bende de bu şekilde oldu ben kendim lojistik şirketlerini dolaştım ve görevi kendim aldım daha sonrasında diğer görevler kendiliğinden gelmeye başladı manual olarak almayı deneyin isterseniz.

3. ReazoN

ReazoN

25
    6
    2
    35
    TruckersMP Profili
    Dostum benim aracım olmadıği için gezemiyorum bile şehir içinde manuel almayı nasıl yapacagım ki menüdeyim sadece ben.

4. cRPSy

cRPSy

74
    28
    50
    DAF
    Onu bilmiyordum kardeşim bende de kendi aracım olduğu halde sizin sıkıntınızı yaşıyordum yönetici arkadaşımız çözüm yolu paylaşmış bende sizinle birlikte öğrenmiş oldum en azından :)

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.