1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Ets2 multi Giremiyorum

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve Aso61 tarafından 6 Aralık 2015 başlatılmıştır.

1. Aso61

Aso61
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

31
    4
    1
    65
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Merhaba arkadaşlar oyunum öncelikle orjinal önceden multi girebiliyordum sonradan ara verdım ve tekrardan yukleıdm oyuna kayıt oldum sıtesınden ve sıtesıne girebiliyorum yalnız oyunu actıgımda şifre ve mail adresımı dogru gırmeme ragmen hata verıyor yenı maıl actım steam adresımı actıgım maıl etkınlestırdım oyunu etkınlestırdım ne yaptıysam gıremıyorum bılgısı olan daha once bu sorunu yasayıp cozen varsa yardım edbilirmi TEŞEKKÜRLER.

2. EmreBozkurt

EmreBozkurt
    Medya Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

35
    680
    1.028
    200
    Volvo
    TruckersMP Profili
    daha once oynarken kullandiginiz maili kullanmaniz gerekiyor sanirim. yeni hesap actiginizda yeni bir steam den oyun almaniz gerekiyor

3. Aso61

Aso61
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

31
    4
    1
    65
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    onuda kullandım tıcket attım cozemedıler artık nasıl bır sorunsa bilmiyorum anlayamadım 1 haftatır ugrasıyorum