1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü ETS2 MP'de telsiz nasıl kapatılır?

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve hsngencer tarafından 25 Ekim 2021 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. EsnafTV

EsnafTV
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

40
    291
    123
    125
    Volvo
    TruckersMP Profili
    arkadaşlar merhaba
    eskiden tab a basıp hemen kafamızın üstündeki telsiz radyo yu bi yerlere basıp kapatırdık. bu değişmiş. uzun bi aradan sonra multiye gireyim dedim. hatta yayın bile açtım ama radyo yu kapatamadım. ve millet deli gibi küfür ediyor inanılmaz bağırıyor. neredeyse oyunu kapatıcaktım. belki cok basit bişey ama telsiz radyo nasıl kapatılır? tamamen kapatmak istiyorum ve yardım eden arkadaş resimli gösterirse başkalarınada yardımcı olmuş olur.

daha once boyle bir konu açılmışsa özür dilerim ve konum kaldırıla bilir.

2. Extreme

Extreme
    Administrator
    Plaka

1.439
    4.354
    300
    Volvo
    TruckersMP ayarlarından telsiz sesini komple kapayabilirsiniz.Veya oyun içinde chat bölmesine /channel 0 komutunu girebilirsiniz.

3. EsnafTV

EsnafTV
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

40
    291
    123
    125
    Volvo
    TruckersMP Profili
    eskiden telsiz radyoyu kapata biliyorduk o ozellik gittimi?

4. Extreme

Extreme
    Administrator
    Plaka

1.439
    4.354
    300
    Volvo
    Gitti, artık /channel 0 komutuyla kapanıyor.Aynı şekilde /channel 1 & 20 aralığını yazdığınızdada açılıyor.

38 KAYSERİLİ 38 ve hoca33 2 bunu beğendi.
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.