1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü ETS2 MP Yük Çıkmama Sorunu

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve HellBoy05 tarafından 13 Aralık 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. HellBoy05

HellBoy05
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

28
    3
    2
    35
    TruckersMP Profili
    Merhabalar arkadaşlar,

http://www.ets2mptr.com/konu/ets2-mp-yeni-is-cikmama-sorununa-cozum.66/

bu adresteki herşeyi denedim ama sorunu çözemiyorum. Daha önceleri böyle sorun yoktu ilk MP çıktığı zamanlarda dahasında güncellemeler geldikçe bu sorun teşkil etmeye başladı, economy_reset olayını yapıyorum tamam ilk seçtiğim garaja ve şehire gönderip oyuna reset atıyor ozaman DORSELER geliyor seçip yükümü bırakabiliyorum ama dahasında yine yük çıkmıyor, her oyuna girerkende aynı şehirden başlayığ aynı yolu gidemem bıktırıyor insanı sonuçta...

Diğer çözüm olan oyunda ana menüde iken console açma olayı ise yaptım ama bende konsolu açmıyor bassamda tuşa açılmıyor console onu yapamıyorum o yüzden.
    Videolu anlatımıda yaptım yeni profil açtım ama bir türlü çözemiyorum bu sorunu yardımcı olurmusunuz

2. ismail

ismail
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

24
    2.170
    708
    210
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Bunun birçok açıklaması vardır; Fakat bu multiplayer'in bir zaman sorunu olduğu için çoğu oyuncular bu sorunu yaşıyor, düzeltilecekmi hakkında bir bilgi yok, Oyununuzun ön bütünlüğünü doğrulmayı denemelisiniz,

Oyun Ön Bütünlüğü nasıl doğrulanır?
    1. Steam'a gelelim, Kütüphane seçeneğine tıklayalım, > Euro truck simulator 2'e sağ tıklayarak, > Özellikler seçeneğine basalım orada bir pencere açılacak " Yerel dosyalar " adın'da yerel dosyalar klasör'üne tıklayın daha sonra " Oyun ön bütünlüğünü doğrula " seçeneğine basarak eksik dosyalarınızı euro truck simulator 2 tekrar indirecek
    2. Belgelerim > Euro Truck Simulator 2 > Config adlı dosyanızı yedekleyin, ve silin, oyuna tekrar giriş yapın,
    3. Eğer şuan kullandığınız Euro Truck Simulator 2 DLC save'niz, pek önemli değilse eğer burada vermiş olduğum adrese gidin oradan o save'i indirin eğer savenizin ismi hoşunuza gitmediyse bu video'yu izleyerek detaylara sahip olabilirsiniz, Bu adımları uygularken eğer sorununuz düzelirse gerekli bilgilendirmeyi yaparsanız sevinirim..

3. HellBoy05

HellBoy05

28
    3
    2
    35
    TruckersMP Profili
    ilk 2 maddeyi uyguladım ama yine aynı sorun yük gelmedi. Son maddeyi uygulayacağım şuanda bilgilendirme yapıcam tekrardan.

3. maddeyi yapamadım çünkü going east dlc si var profilde bende o DLC olmadığından oyuna giremiyorum. Nasıl yapıcaz hocam bu yük mevzusunu valla daraldım kaç gündür ya

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 13 Aralık 2015
    opel57 ve ismail55 bunu beğendi.
  4. opel57

opel57

24
    1.074
    743
    230
    Scania
    TruckersMP Profili
    mpde bende denedim her yolu olmuyor en iyisi sp de alıp mpye girmeyi deneyin :)

5. ismail

ismail
    Plaka

24
    2.170
    708
    210
    Volvo
    TruckersMP Profili
    @HellBoy05,

O zaman şunu şöyle söylemek gerekirse; Burada Going East için @Cemsnbc'ın yapmış olduğu save dosyası mevcut, bu vermiş olduğum profil dosyası sana uyumlu olacaktır.

6. CumaliBzdmR

CumaliBzdmR
    Yönetici
    Plaka

33
    4.641
    9.272
    200
    Volvo
    TruckersMP Profili
    • uset g_force_economy_reset "0"satırını bulup 0 değerini 1 olarak değiştir.
    • Oyuna girip yükü al , oto kayıt olmuyorsa manuel kaydet çık.
    • 1 yaptığın satırı sıfır olarak değiştir. Oyuna tekrar gir. Her defasında garaja atmayacaktır.

ismail55 bunu beğendi.
  7. HellBoy05

HellBoy05

28
    3
    2
    35
    TruckersMP Profili
    yok hocam yanlış anladınız bende DLC yok :) şuanda brşeyler yaptım 2 sefer yük alabildim yükler geldi bakalım şuanlık sorun yok. Teşekkür ederim sizlere

8. ismail

ismail
    Plaka

24
    2.170
    708
    210
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Sorunuzun çözüldüğüne sevindim, bundan sonra alacağınız sorunlarda, özel mesaj'dan ulaşabilir veya tekrar konu açabilirsiniz.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.