1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü ETS2:MP - Ping Sorunu

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve mertcanadres tarafından 5 Mart 2015 başlatılmıştır.

1. kaDir44

kaDir44
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

32
    160
    25
    55
    Volvo
    oyunla bi ilgisi yok herkezin kendi düşüncesi bu kimseyi şu şöyle olucak diye zorlamaya gerek yok ona bakarsan kasma sorunlarını söylediğimizde ets2 yöneticelerine bu sefer de diyorlar ki sisteminizle alakalı şimdi adamlar kafadan mı sallıyorlar kesinlike işletim sistemiyle alakalı bir durum örnek vereyim ekip lojistik de ki emre bozkurt kardeşimizin videolarını izleyin nasıl kontorllü ve kasma olmadan rahatlıkla bir yol sürüşü yaşıyor işletim sisteminin iyi olmasından

Son düzenleme: 6 Mart 2015
  2. Teyyare Nazo

Teyyare Nazo
    Yasaklı Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

32
    255
    399
    210
    Kasma sorunu oyundan aga alpha modunda oldugu için mesela kaçak tv izle onda bile arada kasıyo adamın oyunu full grafik

3. kaDir44

kaDir44

32
    160
    25
    55
    Volvo
    onuda izliyorum sen benim verdiğim örneği izlersen kacak la aradaki farkları anlayabilirsin (kasma olaylarını) bilgisayardan bilgisayara fark var şimdi örnek vermeye başlarsak sayfalarca özet yazabilirim bu konu hakkında benim umrumda olmaz arkadaşın kasma durumu lakin amaç yardımcı olmak kolay gelsin.

4. ibrahim3634

ibrahim3634
    Plaka

26
    6
    1
    65
    DAF
    TruckersMP Profili
    Kabloyla baglanma imkanin varsa oyle deneyebilirsin biraz dahi olsa dusurur pingini