1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Rehber ETS2:MP Parlak Araçlar !

Konusu 'ETS2:MP Rehberleri' forumundadır ve VitaminB tarafından 14 Eylül 2018 başlatılmıştır.

1. VitaminB

VitaminB
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

14
    82
    29
    50
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Bu 2. Konum iyi günler öncelikle şunu belirteyimki Mpde çalışır Fakat Sadece Siz Görürsünüz Diğer insanlar bunu göremez
    Resim Kalitesiz Ama Önemli Olan Örneği Görmek

Unutmayın Sadece Siz Görebilirsiniz
    Gelelim Nasıl Yapıldığına
    Bende Sizinle Birlikte Çözüyorum Sayılır bu işleri beyler yani benim anladığım kadarıyla bu rengin mantığı bi boya varsa onu 6-7 üst üste atmak sonra oyuna gelince böyle bir manzarayla Karşılaşıyoruz

Öncelikle Game Dosyasından Boyasını Değişmek İstediğimiz Aracın data.sii'sini buluyoruz

Ben Skoda'nın Rengini Böyle Yapmak istediğim İçin Skoda'nın data.sii kısmına geldim

Bu Kısıma geldikten sonra Çok Basit gerisi
    Ctrl + F Tuşuna Basarak Arama Menüsünu açıyoruz ve oraya sadece şunu yazsanız yeterli olacaktır

vehicle_paint

Sizi Aracın Boya kısmına götürecek

Buraya Geldik iyi hoş şimdi dikkat ederseniz siz ellemeden önce burda 0, 1, 0, 1, dışında rakamlar yoktu Örneğin Base Colordaki rakamları 999 999 999 yaparsanız Arabanız veya Tırınız Yürüyen pavyona Dönüşecektir :D Denemelerle Birlikte Çok Güzel Renkler Elde Edebilirsiniz

** Gereksiz Gelebilir Ama Nede Olsa işe yarıyor **
    Anlamadıgınız Kısmı yazarsanız cevaplarım anlatımım kötü olduysa kusura bakmayın

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 14 Eylül 2018
    nokta ve DaNgEr900 bunu beğendi.
  2. DaNgEr900

DaNgEr900
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

809
    2.257
    205
    Scania
    TruckersMP Profili
    kardeşim helal olsun yararlı konular açıyorsun ellerine sağlık

3. VitaminB