1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Rehber ETS2:MP - İş Çıkmama Sorununa Çözüm

Konusu 'Yardım / Destek' forumundadır ve Jindar tarafından 14 Haziran 2014 başlatılmıştır.

1. Jindar

Jindar
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

98
    16
    55
    DAF
    TruckersMP Profili
    Rica ederim:) yardımcı olabildiysek ne mutlu bize:D

2. Sikayvolkir

Sikayvolkir
    Kayıtlı Kullanıcı

4
    0
    15
    Beyler 4 tane arkadaşım var bunları yapmalarına rağmen hala iş gözükmüyor ve kendilerine ait tırları olmadığı içinde beraber oynayamıyoruz lütfen yardım edin.

3. Nergal

Nergal
    Plaka

32
    24
    2
    65
    Scania
    TruckersMP Profili
    Sormak istediğim bir şey var dediklerinizi yaptıktan sonra oyundan çıkmadan yük taşımada sorun olmuyor ancak oyunu kapatıp tekrar açınca aynı işlemleri tekrar yapmam gerekiyor yoksa yine gecikmeli iş ile başlayıp yük gözükmüyor bunun nedeni nedir ? teşekkür ederim.

4. umutaydin2844

umutaydin2844

32
    1
    0
    35
    TruckersMP Profili
    Ne kadar uğraştıysam é tuşuna basarak konsol açamadım

5. blackwood

blackwood
    Kayıtlı Kullanıcı

113
    18
    0
    0
    bu sorun bende de çıkmıştı yaptım fakat . ben şimdi dorseyi normal park edemiyorum hem lag var hem beceremiyorum eskiden single geçerdim oradan enter a basıp park ederdim bu yeni ayarlardan sonra single da sür basınca mutlide ki oyunum devam etmiyor ? 2 kez boşa sürdüm .s :/ nasıl geçer bu ?

6. reelumut

reelumut
    Kayıtlı Kullanıcı

28
    2
    0
    15
    é ye basınca coselie gelmiyor nedeni nedir yada hangi tuşa geçmiştir yardımcı olurmusun

7. AHMETUGBA

AHMETUGBA
    Plaka

676
    459
    165
    Scania
    TruckersMP Profili
    arkadaşlar aynı sorun bende de vardı oyuna ilk başladıgımda bir görev veriyodu onu yapıodum sonra daha görev vermiyordu . ondan sonra burda yazılanları yaptım düzeldi yaptıklarımı da kısacası yazıyorum.

Belgelerim\Euro Truck Simulator 2 konumuna gelin ve "config.cfg" dosyasına sağ tıklayıp not defterinde açtım

Daha sonra
    uset g_developer "0" →
    uset g_console "0" → bu ikisini 1 yaptım. ( dikkat ederseniz console 0 yazıo haliylede é tuşuna bassanız da açmaz çünkü değeri 0 )

bunları yaptıkdan sonra console açılır sonrada profilinize girip konsolu açıp

g_force_economy_reset 1 bunu yazdım ve işlere baktım ki gelmişler sonra oyuna girmeden sağda profiller yazısına tıklayıp profile geri dönüp tekrar giriş yaparak
    g_force_economy_reset 0 bunu yazdım ve çözüldü .

Eğer yine görev yaptıkdan sonra iş cıkmazsa tekrardan bu g_force_economy kısımlarını yeniden yapacaksın bu şekilde yardımcı olur bu yazdıklarım inşallah : )

8. corbanez

corbanez
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

1.292
    1.905
    200
    Renault
    TruckersMP Profili
    neyine yardım edelim arkadaşım cevap soruda gizli zaten.

yapmanız gereken şey; 3-4 level olana kadar single player olarak oynamak.

30 dk sabredin, bankadan teklif gelsin. alın tırınızı; sonra beraber konvoy mu yaparsınız, yol mu kesersiniz, ters yönde mi gidersiniz, millete mi çarparsınız vs.. ne yaparsanız yapın..

9. yorulmazy44

yorulmazy44
    Plaka

35
    18
    1
    65
    DAF
    TruckersMP Profili
    g_force_economy_reset 1 sonradan g_force_economy_reset 0
    bu uygulamayı devamlı yapmak gerekiyor tam çözüm istiyoruz lütfen