1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Rehber ETS2:MP - İş Çıkmama Sorununa Çözüm

Konusu 'Yardım / Destek' forumundadır ve Jindar tarafından 14 Haziran 2014 başlatılmıştır.

1. rizeli5353

rizeli5353
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

33
    7
    0
    35
    TruckersMP Profili
  2. EsnafTV

EsnafTV

40
    291
    123
    125
    Volvo
    TruckersMP Profili
    multi player yapımcıları hala şu soruna bir türlü cozum bulamadı ya.helal olsun.

3. AhmetERSAN

AhmetERSAN
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

384
    168
    180
    Scania
    TruckersMP Profili
    Bende uset g_force_economy_reset "0" 0 olan yeri 1 yapıp mpye giriyorum. Sonrada oyundan cıkıyorum cconfig dosyasına giriyorum ve uset g_force_economy_reset "0" kendiliğinden 0 oluyor napcam ?

4. 01Yusuf

01Yusuf
    Plaka

1.935
    1.232
    250
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Oyun kapalı iken yapın.

5. erak6154

erak6154

24
    14
    5
    35
    TruckersMP Profili
    Profiles dosyasına girip ordaki profilindeki config imi yaptın?

6. AhmetERSAN

AhmetERSAN
    Plaka

384
    168
    180
    Scania
    TruckersMP Profili
    evet

öyle yapıyorum

7. DarkBlueRZ

DarkBlueRZ

3
    0
    200
    Güncelleme ile gelen bir özellik bu. Artık economy reset'i aktif edip oyuna girdiğinizde sıfırlama işlemini yapıyor ve tekar tekrar her girişte sıfırlama yapmaması için otomatik olarak 0'a çeviriyor.

İlgili güncelleme; https://forum.wotmp.com/konu/ets-2-1-27-ats-1-6-oyun-guncellemeleri.19359/
    İlgili madde; "Ekonomi sıfırlandıktan sonra g_force_economy_reset devre dışı bırakılır."

8. dkoylu

dkoylu
    Kayıtlı Kullanıcı

17
    1
    30
    Volvo
    Arkadaşlar single player kullanmaktan sıkıldım bende multiplayer kullanmaya karar verdim ama yüklediten sonra başladı sorunlar
    1-yük alamama sorunu Bunu forumda belirtildiği gibi yapıyorum 2.ci girişimde yine aynı tekrar baştan yapmam gerekiyor oyun kendi kendine eski haline geliyor (uset g_force_economy_reset "1" se 0 yap düzelir)
    2-yolda kaza yaptım f7 ile servis çağırdım oyun kilitlendi
    3-İskandinavya yük aldım feribota binmedi kilitlendi
    4-kendi garajımda dinlen dediğimde kilitlendi
    5-serviste dinlen dediğimde kilitlendi
    sadece otelde dinlen denemedim ne yapmam gerekir sadece bende mi bu sorun singel player 68 bölümdeydim oyunu kaldırsam bütün emekler bışamı gidecek miilet konvoy yapıyor biz tek arabayı sürmeyi beceremiyoruz

9. 01Yusuf

01Yusuf
    Plaka

1.935
    1.232
    250
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Varsa işçilerinizi kovun, işçileri kovduktan sonra şoförü uyutun yada F7 çekin, Muhtemelen oyun yine donacaktır.
    Oyun donduğu zaman bekleyin, hiçbir şeye dokunmayın, (yaklaşık 15-20 dk veya daha az), oyun kendine gelecektir.
    Bu işlemi 3-4 kere tekrarlarsanız büyük ihtimal sorun çözülecektir. Oyunu kaydedin ve oyuna girdiğinizde bu kaydı yükleyerek oyunu açın. Bu işlemleri MP'de yapın.

Eğer işe yaramazsa şu rehberi inceleyebilirsiniz : http://forum.wotmp.com/konu/siyah-ekran-sorununa-cozum.11784/

10. dkoylu

dkoylu
    Kayıtlı Kullanıcı

17
    1
    30
    Volvo
    Teşekkür ederim söylediğiniz gibi 20 dakika sonra oyun açıldı oda ne zengin olmuşum haberim yok 100000 £ vardı bir anda 10,730,627,000.£ olmuş
    zenginlik güzel şey be anasını satayım sanal da olsa