1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Bilgi ETS2:MP - Gelecek Güncellemeden İlk Bilgiler [0.1.0.8.5]

Konusu 'Duyurular / Haberler' forumundadır ve Bomlife tarafından 25 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Spycho

Spycho
    Kayıtlı Kullanıcı

10
    0
    15
    DAF
    Cvp: ETS2:MP - Gelecek Güncellemeden İlk Bilgiler [0.1.0.8.5]

Bu hız sınırına niye bu kadar taktıklarına anlam veremiyorum, trollemek isteyen adam her türlü troller. Şimdi zaten yeterince dolu olmayan sunucudaki oyuncular 2'ye bölünecek. Ne gerek vardı buna?

#1 server'daki adamlara da gereksiz hız sınırı koymak. İyi süren adam zaten nerede yavaş gideceğini falan bilir, saçmalık kesinlikle. Belki ben konvoya geç kaldım ve önüm bomboş nasıl basacağım...

2. Hetopa

Hetopa
    Kayıtlı Kullanıcı

4
    0
    15
    DAF

Single playerdaki gibi yolda araçlar olsa koyun hız sınırını diyeceğim de şehire yakın bölgeler dışında yan yana birisi ile gitmek konvoy dışında neredeyse imkansız çünkü hala senkronizasyon sorunları var kardeşim ile aynı anda oynuyorum beni arkadan sollamaya çalışıyor onun aynasından baktığımızda beni geçtiği gözüküyor ama benim ekrandan baktığımızda yanımda aynı hizada geliyor birden benim şeride girince hop ben uçuyorum o yoluna devam ediyor buda trollük oluyor aslında burada trollükle alakalı bir durum yok tam senkronizasyon sağlanmadığı için bizi sollamaya çalışan kişiler genelde çarpıyor.

3. createemir

createemir
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

26
    43
    3
    50
    Volvo

Sollarken TAB'dan en az 60 metre mesafe geçince adamın önüne geçiyorum ben, sorun olmuyor o zaman

4. Hetopa

Hetopa
    Kayıtlı Kullanıcı

4
    0
    15
    DAF

Başıma çok geldi ama bu senkronizasyon durumunu bilmeyen bazı arkadaşlar var yinede çarpanlara kızamıyorsun 1500 kilometre yolun yüzde 70 ini tamamlıyorsun bi bakıyorsun soldan bir araç sıkıştırıyor seni şeritinde yükte zarar göründe eski save'ye geri dönüyorsun inşallah bu sıkıntılar yakın zamanda düzelir.

5. jazzock552

jazzock552
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

190
    5
    70
    DAF
    TruckersMP Profili

Ben böyle bir durumda hasar almamak için düz giderken şerit değiştirmesem bile aynalarımı kontrol ediyorum.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.