1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Ets2 Mp Başlangıç Hatası

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve fatihmulumulu34 tarafından 3 Ocak 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. ulubatlı

ulubatlı
    Kayıtlı Kullanıcı

31
    8
    0
    0
    yine olmadı steam ıkomple kaldırdım yeniden kurcam bakalım böle ne olcak

2. Gurkan [TR]

Gurkan [TR]
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

37
    21
    3
    50
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Ben ilk seferde steam şifresini girdim kabul etmişti ama belki sen bi steam ayarlarına bi bak başka bi onay kodu oluşturmuş olabilirsin

3. ulubatlı

ulubatlı
    Kayıtlı Kullanıcı

31
    8
    0
    0
    yok ben bi kod felan oluşturmadım eminim bundan

4. ulubatlı

ulubatlı
    Kayıtlı Kullanıcı

31
    8
    0
    0
    steam ı komple kaldırıp yeniden kurdum hiçbir değişiklik olmadı aklım yaptım bişey geldi acaba ben ets2mp moddan sonra farming simulator yükledim crack li o başlarken d3dx9.dll hatası veriyordu o dll yi netten bulup C ye attım o ets2mp mod da bu soruna neden olmuş olabilirmi fikri olan varmı eger o sebeb olduysa ne yapmam gerekir ?

5. DeliDolu

DeliDolu
    Plaka

42
    7
    0
    50
    Volvo
    Lütfen, Yanlış bilgi ile insanları yanlış bilgilendirmeyelim. Bu tür oyun sunucuları hosting üzerinde değil, dedicated server üzerinde çalışır. Ayrıca birşey paylaşıyorsanız kaynak belirtin, kaynak yoksada bu tür paylaşımlardan kaçının.

6. DeliDolu

DeliDolu
    Plaka

42
    7
    0
    50
    Volvo
    Genel bir sorundu 1 kaç saat sonra düzeldi. Fakat bugün akşam saatlerinde sunucuda aşırı yük olduğundan dolayı, çekiciler zıplayarak sürekli yere girip çıkıyor. En kısa sürede sunucuları daha performanslı bir hale getirmeleri gerekir. Aksi taktirde bu tür sorunlar sürekli bizimle beraber olacaklar.

7. DeliDolu

DeliDolu
    Plaka

42
    7
    0
    50
    Volvo
    Onunla uzaktan yakından bir alakası olacağını zannetmiyorum. Sorun genel olduğundan dolayı, format bile atsanız düzelmeyecekti.

8. ulubatlı

ulubatlı
    Kayıtlı Kullanıcı

31
    8
    0
    0
    arkadaşlar daha öncede bahsettiğim gibi benim sorunum o oyunu yüklerken değiştirdiğim d3dx9_43.dll dosyasından kaynaklanıyormuş benimle aynı pc ye sahip arkadaşımdan orjinal dosyayı alıp benim pc ye attım sorunum düzeldi yardım etmek için ugraşan herkese teşekkürler

9. DToXTR

DToXTR

38
    8
    1
    50
    DAF
    TruckersMP Profili
    Kaynakmı Al sana Kapı gibi Kaynak Mp face grubunu takip etmediniz beli.!

Euro Truck Simulator 2 Multiplayer
    Dün, 07:31 ·
    We are moving to new host. Sorry for inconvenience.

fatihmulumulu34 bunu beğendi.
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.