1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü ets2 mp açılmıyor

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve enesarsfb tarafından 8 Ocak 2016 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. enesarsfb

enesarsfb
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

29
    13
    2
    50
    Volvo
    TruckersMP Profili
    ets2 mp güncellenmesini indirdim 0,2,0,5,2 Play Euro Truck Simulator 2 Multiplayer diyorum oyunun kendisi acılıyor ne yapmam gerek

2. @enesarsfb
    "Euro Truck Simulator 2 Multiplayer > Sağ tık > Özellikler > Uyumluluk > Bu programı yönetici olarak çalıştır" seçeneğini işaretleyin ve kaydedin.

creativedoctor ve enesarsfb bunu beğendi.
  3. ismail

ismail
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

24
    2.170
    708
    210
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Multiplayer modunu doğru kurduğunuzdan emin olun,
    > http://www.ets2mptr.com/konu/ets2-mp-kurulum-rehberi.114/
    Yönetici olarak çalıştır DirectX seçeneği ile açın DirectX seçeneği gelmiyorsa eğer, Belgelerim > ETS2MP > Launcher.dat klasörünü silin ( Arkadaş oyunda görüldüğüne göre sanırsam sorunu çözüldü )

Son düzenleme: 8 Ocak 2016
    enesarsfb bunu beğendi.
  4. creativedoctor

creativedoctor
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

31
    2
    0
    50
    Volvo
    TruckersMP Profili
    hocam böyle sorunumu çözdüm. Eyvallah

Arkadaşlar Cannot validate game version. Would you like to try again? hatası alıyorsanız eğer bu yöntemi gerçekleştirin sorun çözülüyor. Son güncellemeden sonra ben almaya başlamıştım.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.