1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü ETS2-MP: 90KM

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve mertcanadres tarafından 6 Mart 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. EmreYavuz

EmreYavuz
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

228
    68
    85
    TruckersMP Profili
    Gerçekte de tırların hız sınırı 89-90 km'dir.(Bazı durumlarda bu geçilebiliyor tabi)
    Fakat bir simülasyon oyununu için bu durum böyle olmalı. En azından şimdilik..
    Çünkü oyunda başıboş eleman çok, 90 km sınır getirilmeden önce oynuyormuydun bilmiyorum ama oyun tam bir kaos ortamıydı.
    Kimse kurallara uymuyor,rasgele şerit değiştirme durumları vs vs..
    Biraz oyunun tadına varmaya çalışın.. o yokuşları çıkarken araçtan gelen motor sesine kulak verin :)
    Ayrıca; 90 km sınır olmadığı zamanlarda çarpışma diye bir şey yoktu. Ama şimdi var.. olabilecek kazaları sen düşün.

Eğinli ve mertcanadres bunu beğendi.
  2. corbanez

corbanez
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

1.292
    1.905
    200
    Renault
    TruckersMP Profili
    Burada ne demek istediğini anlayamadım; "mod'a, hız sınırı getirilmeden önce çarpışma yoktu" mu diyorsun ? Ciddi misin ?

3. EmreYavuz

EmreYavuz

228
    68
    85
    TruckersMP Profili
    Evet. İlk zamanlar öyleydi.. yani araçlar birbirinin içinden geçebiliyordu..

4. Mikail T.

Mikail T.
    Plaka

26
    56
    18
    65
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Çünkü ilk zamanlar tüm harita no collision özelliğine sahipti.Ayriyeten çok zevksiz oluyordu.Sonra belirli yerler no collision oldu ve ben iyice oyundan soğumuştum,gelen çarpıyor giden çarpıyordu.Hatalı sollamalar,yaşanan lag sorunları trollemeye gelmiş insanlar.Fakat ben de hız sınırının 90'dan 100'e veya 110'a çekilmesi taraftarıyım.Özellikle uzun yollarda çok sıkıcı oluyor.

mertcanadres bunu beğendi.
  5. LORA

LORA
    Kayıtlı Kullanıcı

35
    31
    12
    15
    Volvo
    Gerçekcilikten bahsediyosun tırın bayır yukarı 110'la gidiceni söylüyosun yüklü tır batır yukarı 110 la gitmez Biraz mantık. (T.N)

Çakıllı aşagı kasalı ama yüksüz 160 bastık scania r 470 ile ;) türkiyede tırcıların çogu hız sınırını kaldırır hiçmi sanayiye gitmedin :)

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 28 Şubat 2016
  6. EmreYavuz

EmreYavuz

228
    68
    85
    TruckersMP Profili
    Anlaşılan sen MP'nin ilk zamanlarını oynamamışsın... Millet 90-100 ile çıkıyordu.... hız sınırı yoktu.
    Ayrıca 160 bastığınızı söylüyorsun. Oraya hiç değinmeyeceğim bile.
    Bunun yanı sıra bir tır oyununda hızı dert edecek kadar ne yaşıyorsunuz anlamıyorum. Gerçekten hız istiyorsanız indirin mod'u, basın 300 km'ye. Ya da gidin NFS oynayın. Oyunun bütün sorunları bitmiş gibi bir de hızı problem ediyorsunuz.

Son olarak hız sınırından kastım; kurallar gereği. Umarım anlayabilmişsindir.

Son düzenleme: 8 Mart 2015
  7. LORA

LORA
    Kayıtlı Kullanıcı

35
    31
    12
    15
    Volvo
    Kimseyi inandırmak zorunda degilim 160'a hayatında V8 Scania R 470 binmemişsen inanmaman normal :) iyi forumlar.

8. frknyksl

frknyksl
    Plaka

116
    42
    120
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Beygir
    Beygir gücü düşük arabalarda ağır dorse olunca zorlanıyor araba. Zorladığı içinde hız yapılmıyor zaten yokuşta. Ama dediğim gibi Beygir gücü önemli.

9. mertcanadres

mertcanadres

27
    42
    4
    70
    Scania
    TruckersMP Profili
    Beygir gücü önemlide her türlü 90km ile gidiyor sinir oluyorum,110 120ye çıkması taraftarıyım

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 28 Şubat 2016
  10. 61Furkan61

61Furkan61
    Plaka

283
    268
    165
    MAN
    TruckersMP Profili
    bu oyunda boyle hiz yapilacaksa neanlami var gercektende yavas olmaliki birazcik sikilalim ama hiz yapinca iki dakikada variyorsun varacagin yere ben sahsen 60 la gidiyorum otobanda dahil

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.