1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü ETS2 Mp 1.17 ile ilgili görebildiğim sorunlar...

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve bilader22 tarafından 7 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. bilader22

bilader22
    Kayıtlı Kullanıcı

36
    3
    0
    0
    Arkadaşlar yeni sürüm ile eski oyuna göre birçok hata var gibi görünüyor. Başta lag gibi bir problem var. Oyun normalde giderken takılıyor ve mikrofona cızırtı yapıyor. Fren sistemi 1-2 sn sonra calısıyor ki bu hiç iyi degil. Direksiyon döndürmekte de az da olsa gecikme yasanıyor. Bu benim bilgisayarımdan da kaynaklı olabilir ama zannetmiyorum. Eğer ki bu gibi hatalar alip arastırmıs ve problemleri giderebilmiş arkadaslarım varsa yardımlarınızı bekliyorum...

2. kaan2142

kaan2142
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

30
    88
    35
    35
    TruckersMP Profili
    Şehir içi hariç lag yok bizde. Fren ise gerçekçilikle ilgili normal bi durum ralli aracı değil bu tır 3 5 ton arkası 20 ton.

3. BrKGnR

BrKGnR
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

34
    18
    6
    70
    Volvo
    TruckersMP Profili
    kaan2142 arkadaşımın da dediği gibi şehir içi hariç lag yok şahsen. Fren sistemi ve sürüş 1.17 güncellemesinde farklılaştırıldı. Daha gerçekçi yaptılar. Bunlar herhangi bir hata değil yani.

4. Hakan.

Hakan.
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

13
    1
    50
    TruckersMP Profili
    ancak eski oyuna alıştığımız için bize tuhaf geliyor aynı şekilde bendede fren sıkıntısı ve direksiyon sıkıntısı var alışmak zaman alacak gibi gözüküyor. :)

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.