1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü ETS2 Kasma Sorunu MP - SP

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve Mert Gödek tarafından 9 Aralık 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Mert Gödek

Mert Gödek
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

39
    7
    50
    Renault
    TruckersMP Profili
    Arkadaşlar konuyu tekrardan açmak istedim yardım gelmedi geldiysede olmadı.
    Ets2 yi 10-15 fps de oynuyorum yardım edermisiniz ? sistemim aşadakilerdir.
    Ekran kartı pcnin kendisini gösteriyo dxdiagda çıkmıyor normal ekran kartım [NVIDA GeFORCE GT 320M]

2. Gökhan Kulaç

Gökhan Kulaç
    Plaka

34
    1
    0
    65
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Ekran Kartınız Düşük.

3. Baranonen34

Baranonen34
    Yönetici
    Plaka

2.222
    5.556
    300
    MAN
  4. Mert Gödek

Mert Gödek

39
    7
    50
    Renault
    TruckersMP Profili
    İndirdim attım faydası yok gibi.

5. DarkBlueRZ

DarkBlueRZ
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

3
    0
    200
    Ekran kartınız oyun için çok düşük bir seviyede, herhangi bir ayarla FPS artışı sağlayabileceğinizi sanmıyorum.

6. Hardy

Hardy

306
    469
    185
    @Mert Gödek; ilk olarak sisteminiz Ets2 'yi oynamak için ortalama bir sistemin aşağısında. Anladığım kadarıyla notebook ve çift ekran kartı teknolojisini kullanıyorsunuz. İkinci ekran kartınız Nvidia olduğu için size şu bilgiyi aktarmam gerekiyor. Nvidia ve dahili Intel ekran kartlarının çalışma mantığı; normal bilgisayar işlemleri için bilgisayarınız Intel Chipset'e ait ekran kartını kullanırken, 3D görsel efektler kullanan sistemler için bilgisayarınız Nvidia ekran kartını otomatik olarak aktif eder. Bunun için; BURADA bulunan makale size yardımcı olacaktır.Bu işlemlerden önce grafik kartınızın sürücüsünün güncel olup olmadığını Nvidia' nın kendi sistesinden kontrol ediniz..
    Bu işlemleri yapıp Nvidia chipset'inizin 3D uygulamalar için aktif olduğundan emin olduktan sonra oyun içi grafik ayarlarınızı en minimumdan başlamak üzere, Fps değeriniz istediğiniz seviyeye gelene kadar kademe kademe arttırarak, hem görsel hem fps değeri bakımından uygun gördüğünüz seviyeye kadar grafik ayarlarınızı arttırabilirsiniz.

SarıTerlik, KadirhaNÖzer ve ismail55 bunu beğendi.
  7. logogluahmet

logogluahmet

12
    3
    50
    Scania
    TruckersMP Profili
    Benim Ekran Kartıda Gt 645 M Düşük Ayarlarda Şehiriçi 30 Şehirdışı 35 fpsyi geçmiyor.Oyunda Genel Bir Fps Sorunu Var Maalesef.

8. ismail

ismail
    Plaka

24
    2.170
    708
    210
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Multiplayer henüz alpha sürecinde olduğunu unutmayalım, multiplayer versiyonu beta geldiğinde FPS sorunları temel sorunlar giderilebilir. Alpha olduğu için FPS düşüşleri normal.

9. Scarface34

Scarface34
    Plaka

26
    154
    95
    155
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Sende benim gibi laptop kullanıyorsun. Benim laptopbun ekran kartı 635M. Yüksek Ayar'da çok güzel akıcı oynuyorum. Hatta birazcık düşük kalitede tam ekran video kaydını dahil oynadığım saat kadar açık bırakıyorum. Video çekerken genelde 20 - 30 FPS arasında kalıyor. Ama akıcılığı hiç bozulmuyor. Video çekmediğim durumda 30 FPS güzel şekilde devam ediyor. Sen nasıl düşük ayarlarda o kadar fps alıyorsun anlayamadım. Laptobunun marka modelini yazabilir misin?

logogluahmet bunu beğendi.
  10. KadirhaNÖzer

KadirhaNÖzer
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

1.225
    1.369
    230
    Scania
    TruckersMP Profili
    Ben gtx 750 ti ile 19 fps oynuyorum

SarıTerlik bunu beğendi.