1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü ets2 güncelleme sorunu

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve mert7793 tarafından 5 Şubat 2015 başlatılmıştır.

1. mert7793

mert7793
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

24
    9
    0
    35
    Bilgisayarıma format atmadan önce hiçbir sorun yoktu. Format attıktan sonra ets2 açtığımda eksik dosya hatası diyordu eksik dosyaları otomatik olarak indiriyorum, fakat indirdikten sonra oyuna girmeye çalıştığımda aynı hata yazıyordu tamamen sildim. Baştan yükledim hiç eksik dosya yapmadım ve sonra multiplayere uygun olan betayı indirdim oyuna girmeye çalıştığımda bu sefer betayı tekrar yüklemeye başladı. Betayı indirmeme rağmen tekrar betayı indirmeye başladı.
    Yardımı dokunabilcek arkadaşlar için şimdiden teşekkür ediyorum

2. Berkay

Berkay
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

28
    308
    315
    155
    DAF
    • Steam programını açıp, Kütüphane sekmesine tıklayın.
    • Kütüphanenizde bulunan Euro Truck Simulator 2 oyununa sağ tıklayıp, Özellikler seçeneğine tıklayın.
    • YEREL DOSYALAR sekmesine gelip, Oyun Önbelleğinin Bütünlüğünü Doğrula butonuna basın.

3. mert7793

mert7793

24
    9
    0
    35
    Bunuda denedim Dediklerini tek tek yaptım 2 dosya eksik buldu indirdim sonra oyuna başlatmaya çalıştığımda yine indirmeye başladı sürekli böle oluyor Böle ola ola 4 gb indirdim boşuna

4. mert7793

mert7793

24
    9
    0
    35
    1.15 sürümüne beta bölgesinden seçtiğimde güncelliyor bittiğinde tekrar güncelleme gerekli diyor

5. corbanez

corbanez
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

1.292
    1.905
    200
    Renault
    TruckersMP Profili
    1.15 betası var ise mp sürümünün "0.1.3 R3" olduğunu kontrol edin.

6. mert7793

mert7793

24
    9
    0
    35
    Multiplayer sürümüde uygun. Singleplayer sürümüne geçip multiplayeri kaldrığımdada yine sürekli güncelliyor. Güncelliyorum tekrar güncelleme gerekli yazıyor sürekli böle oluyor :(

7. mert7793

mert7793

24
    9
    0
    35
    Bilgisi olan yokmu kaç gündür giremiyorum güncelleme bitiyor tekrar güncelleme istiyor :S

8. Bomlife

Bomlife
    Emekli Yönetici Kayıtlı Kullanıcı
    Plaka

2.105
    1.965
    300
    Mercedes
    Aynı sorunu yaşayan bir kişi vardı ama sorunu nasıl çözmüştü hatırlamıyorum. Steam buga girmiş gibi. İstersen steam programını tamamen kaldırıp dene.

9. mert7793

mert7793

24
    9
    0
    35
    deniceğim.

Malesef yapmama rağmen olmadı

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 14 Aralık 2015
  10. mert7793

mert7793

24
    9
    0
    35
    hiçmi çözümü olan yok kaç kere denedim steamı sil kur tekrar update falan yaptım olmuyor