1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü ETS2 An invalid version of mod has been detected Hatası

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve GörkemPasa tarafından 12 Aralık 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. GörkemPasa

GörkemPasa
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

25
    4
    1
    35
    TruckersMP Profili
    Selamun Aleyküm arkadaşlar oyunu güncellikten sonra oyuna giriyor sıkıntı yok ama kapatıp girince bu hatayı alıyorum.En son sürümü yani güncel sürümü bidaha setup yapıyorum açılıyo ve yine aynısı oluyo bunun bi çözümü yokmudur ?

[​IMG] [​IMG]

2. ismail

ismail
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

24
    2.170
    708
    210
    Volvo
    TruckersMP Profili
    @GörkemPasa,

Oyununuz güncel sürümde olmadığı için bu sorunu yaşıyor olabilirsiniz, ilk olarak bu konuda oyunu güncel sürüme almayı öğrenin, ve multiplayer modunu kaldırın tekrardan buradan ise multiplayer kış modunu manuel olarak kurulumunu gerçekleştirin, Sorununuz düzelirse eğer lütfen konu yorum olarak gerekli bilgilendirmeyi yaparsanız hem diğer arkadaşlar için iyi olacaktır.

Son düzenleme: 12 Aralık 2015
  3. GörkemPasa

GörkemPasa

25
    4
    1
    35
    TruckersMP Profili
    Oyunum Multiplayer ve Euro Truck Simulator2 Güncel Durumda,bu ilk oluşu değil öncelerindede bu hata veriyodu oyunu kaldırdım yükledim, multiplayer kaldırdım yükledim böyle oluyor ve bu sürekli değil arada oluyor (arada derken 2 3 gün değil 3 4 kere girişlerimde) ben sadece tekrardan kurmakla uğrasmak istemiyorum o yüzden bu konuyu açtım.

4. Beykozlu Selçuk

Beykozlu Selçuk
    Plaka

28
    548
    1.104
    210
    DAF
    TruckersMP Profili
    Yönetici olarak çalıştırırsan sorunun çözülecektir.
    İyi forumlar.

5. legestar TR

legestar TR
    Plaka

154
    52
    85
    Volvo
    TruckersMP Profili
    http://www.ets2mp.com/ 'dan multiplayeri yükleyip kurunuz.Steam sürümünü 1.21.1s sçeneğini işaretleyip girin.
    İyi forumlar...

6. Greybeard

Greybeard

1.150
    1.540
    250
    TruckersMP Profili
    DarkBlueRZ bunu beğendi.
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.