1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü ets girilmiyor

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve AHMETUGBA tarafından 17 Aralık 2014 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. AHMETUGBA

AHMETUGBA
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

676
    459
    165
    Scania
    TruckersMP Profili
    arkadaşlar yaklaşık yarım saat önce girdiğim multi moda şuanda giremiorum hata şu şekilde

unknown authentication error ( multiplayer modunu silip tekrardan kurdum fakat değişmedi )

internette de bu hatayla ilgili kimlik bilgileri eşleştirilemedi gibi hatalar cıktı ne yapabilirim ?

2. Atakan Şenol

Atakan Şenol

27
    1
    0
    35
    TruckersMP Profili
    aynı sorun bende de var 25 dk önce oyundaydım şimdi giremiyorum server durumuna bakıyorum 600 kişi açık sorun sadece bizde mi acaba

3. AHMETUGBA

AHMETUGBA
    Plaka

676
    459
    165
    Scania
    TruckersMP Profili
    atakan şuanda giriyorum bende servera baktıgımda 1000 kişi vardı 600'e kadar düşmüştü ama şuanda sayı arttı ve bende girdim sanırım genel bi sorundu :)

4. corbanez

corbanez
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

1.292
    1.905
    200
    Renault
    TruckersMP Profili
    yeni mp çıktı. dün muhtemelen test etme işlemi falan olsa gerek ki giremiyordunuz.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.