1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel ETS 2: v1.17

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Kevin Wayne tarafından 21 Nisan 2015 başlatılmıştır.

1. NiekHD

NiekHD
    Emekli Yönetici Kayıtlı Kullanıcı

1.215
    2.256
    165
    Listelenmeyenler..

Editör'de Item Browser için kullanım kolaylığı getirilmiş.
    Denk geldikçe listelemeye çalışacağım.

2. 61Furkan61

61Furkan61
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

283
    268
    165
    MAN
    TruckersMP Profili
    ben zaten yeterince mantik kullaniyorum ama sen kullanamiyorsan o senin sorunun dostum moderator olmussun ama adam olamamissin orasi belli adamsan adamligini bilip tartismayi keser yoluna gidersin evet mahkemeye verecektim ama gerek kalmadi zaten amerikada o site hakkinda sikayet duyurusunda bulundugumda kapattirabilirim...ama yapmiyorum cunku bazilari gibi acimasiz yada isyankar degilim hep bu kadar seyi klavyedn yazacagina gel adam gibi karsima konus...oyle moderator yada herneyse olunmakla birsey olunmuyor adam olmaktan geciyor is neyse sizin gibilerle tartisamam zaten hic tartismayacagimda cunku tartismaya gerek yok anca kendimi yormus olurum iyi gunler.

3. NiekHD

NiekHD

1.215
    2.256
    165
    @Kevin Wayne

Mapper ve Modeler kariyerinize "amerika"da devam etmeniz dileğiyle. Burası "TÜRKİYE" ve TÜRK kullanıcıların bulunduğu bir topluluk, yol geçen hanı değil, yorum yapıyorsanız diğer kullanıcıların da yorum yapmaya hakkı var ya da yaptığınız yorum'a cevap verme hakları var.

Forumdaki uslubünüz, tutumunuz, kullanıcılar ve yöneticiler ile olan diyaloglarınız nedeni ile sınırsız süre ile uzaklaştırıldınız.

Sevgiler.

erdemban bunu beğendi.
  4. Teyyare Nazo

Teyyare Nazo
    Yasaklı Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

32
    255
    399
    210
    Boş bir muhabbetten bir birinizin kalbini kırdınız herkesin hayatın'da inişler çıkışlar iyi kötü günler var bence kewin böyle bi muhabbet edecek biri değildi kesinlikle canı bişeye sıkıldı buraya patladı hepimiz'de olur böyle şeyler sınırsız ban en son çare olmalıydı bence vicdanınıza kalmış gerisi.
    Sitenin şuan'ki durumu;

Sözüm 2 yüzlü yalaka insanlara

5. NiekHD

NiekHD

1.215
    2.256
    165
    @Teyyare Nazo

Daha önce 2 kere uzaklaştırma almış birisinden bahsediyoruz. Sanırım yorum yaparken geçmişi göz önünde bulundurmak gerekli.

Amerika, Amerika naraları atılacak bir ortam değil burası, kafanıza göre ahkam keseceğiniz bir ortam da değil. TÜRK topluluğu burası üstüne basa basa söylememe gerek yok sanırım.

'SoLo'bLeN bunu beğendi.